Eşinizin arkadaşı yada sizin bayan arkadaşı size kalmaya gelirse...

pilli_hatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Eşinizin arkadaşı yada sizin bayan arkadaşı sizi aradı ve ben 1 hafta sizde kalmaya gelicem dedi tepkiniz ne olurdu?

sizce bu devirde bayan arkadaşınız sizde kalabilirmi yada eşinizin erkek arkadaşı bekar size kalmaya gelebilirmi?

Nasıl karşılarsınız?

gonca2206

v for melinda
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
173
keske gelse enim arkadaşım ya 2 güncük geldi sadece
valla ben güvenmeyecegim kişilerle arkadaslık etmem eşimin arkadasları da eşimin sorumlılugunda ama ben
biz de kaldıgında şüphe duyacagım biriyle zaten arkadaslık etmem

pilli_hatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
doğru diyorsunda artık hiç kimseye güven kalmadı ne yazıkki :KK43:
neler duyuyoruz görüyoruz insan şaşırıyor bende senin gibi düşünüyordum ama artık pek sıcak bakmıyorum

icimdeki_sen

17.10.2014 miladim kizim
Pro Üye
Emoji Skoru
78
eger gercekten sevdigim ve güvendigim arkadasimsa gelsin tabiki seve seve agirlarim...
esimin arkadasi gelmek istiyorsa bende arkadasiyla samimiysen buyursun gelsin onuda elimden geldi kadariyla agirlamaya calisirim...

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
105
Buyursun gelsin.
Herkesle samimi olmam, 3 tane cok yakin arkadaslarim var 20 yildir arkadasiz.
Onlarin basimin üstünde yeri var.
Fakat 2-3 sene tanidigim birinin gelipte evimde yatiliya kalmasina izin veremem.

Adivar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
48
Şimdi bu tarz olaylarda benim düşünmem gereken bir durum olmaz!Nedenmi?
Gelecek olan arkadaşın düşünmesi gereken bazı ayrıntılar var mesela!
1.Gelecek arakadaşım öncelikle bir güven sağlamışızki bana kalmaya gelebiliyor hemde evliyken
2.Aceba orada rahat edebilirmiyim gibi bir düşünceye kapılabilir nedenmi 1.ben evliyim 2.o bekar
3.Birde aceba varlığından rahatsız olup olmaması gibi bir durumda söz konusu olabilir.
Sonuç olarak canım evime yatıya gelecek her kim olursa olsun demekki aramızda samimi bir bağ kurulmuşki gelebiliyor.Eşim içinde kendi adımada konuşmam gerekirse bu böyledir.
.
Bu karşılıklıdır,he şunuda söylemeden edemiyeceğim evliliğimin 5 yılı bitmek üzere ve ne benim yakın arkadaşlarımdan gelip kalmıştır evimde nede eşimin arkadaşlarından gelip kalan olmuştur.

pilli_hatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
aynen benimde daha kimse kalmaya gelmedi fakat neler duyuyoruz en yakın arkadaşı ile kaçıp evlenenler neler neler çok yakınım anlatmıştı eşinin arkadaşı hemde çok samimi yakınıma arkadaşlık teklif etmiş boşa kocanı kaçalım demiş düşünün yani....

sel

👨🏼👼
Pro Üye
Emoji Skoru
899
ya bence karşımdaki insana güvenime bağlı.
yani güvendiğim bir insansa gelir.
biraz da iş kocada bitiyo tabi.
herkes kocasının huyunu suyunu bilir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-12-2019

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 146 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin boyun dibi bölgesinde, göğüs kemiğine doğru, kasık ve üretra (idrar yolu, vücuttaki idrarın dışarı atıldığı tüp) yakınlarında ısı üreten kahverengi yağlar oluşmaya başlar. Kahverengi yağların koruyucu özelliği vardır. Bebeği soğuk ortamlarda sıcak tutar. Kahverengi yağlar yenidoğan bebeklerde olurlar. Yetişkinlerde sadece izleri kalır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm oldu. Ağırlığı ise yaklaşık 300 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

yorgun savaxsxçxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
Evime gelip kalabilecek kişi sayısı şu anda bekarken bile sayılıdır. Kaldı ki evlenirsem şu anki arkadaşlarımı düşündüğümde 5-6 kişiyi geçmez sayı. Çünkü ben arkadaşlarla samimiyet konusunda seçiciyimdir. Arkadaş,tanıdık sayım çoktur, ancak dostlarım azdır. Dostlarıma da kapım her zaman açıktır, onların kapısının da bana açık olduğu gibi.

Evleneceğim insana bu tür konularda güvenemeyeceksem zaten evlenmem. O da eğer bana güvenemeyecekse evlenmemeli. Arkadaşlarını eve davet etmede seçici olmalıdır benim gibi, rahatsız olmamam için. Ama olur da olağan dışı, zorunluluktan biri gelip kalsa, rahatsız olsam anında söylerim evli olduğum insana. Bir dahaki sefer içinsengözlerimebaksanab

Larkin

Kocitim <3
Pro Üye
Emoji Skoru
2.585
Ben istemezdim..
Ne kendi arkadaşımın gelip kalmasını, nede onun arkadaşının gelip kalmasını..
İyi bir zamanda yaşamıyoruz..
Ne nekadar samimi olunsada, bende onun arkadaşıyla ne kadar samimi olsamda istemem..
Evli olursa belki derim..oda belki..
Kalmayı gerçekten gerektirecek bir durum varsa belki kabul edebilirim..
Gelmeler gitmeler olabilir..Oda tabi bekar kız arkadaşı gelmesin onuda istemem..
Gereksiz samimiyet hoş değil...

Yukarı Alt