Wizardmom

72.5—71—69—67.6—66.6—66.2—64.8———57
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.578
Kesinlikle ve Emin olun siz ve hiç bir kadın bunu hak etmiyor

gibigibiyim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14.322
Bunun farkındayız zaten biz boşanma konusunu konuştuk boşanmak istiyor isen ailene benm aileme sen söyle diyor bende tamam dedim söyleyeceğim dedim ama o sanki hiç birşey olmamış gibi konuşuyor halen
Çünkü sizi önemsemiyor. Boşanmayacağınızı biliyor. Boşansanız bile umrunda değil. Eğer umrunda olsaydı değil 4 kere 1 kere bile aldatmazdı.

Gulenay4040

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
602
Merhabalar öncelikle ben 3 yılım dolmak üzre eşim bu süre zarfında 4. Defa beni aldatıyor benm için aldatma sadece aynı yatakta olmak değil daha önce başkaları ile konuşmasını gördüm ilkti olabilir dedim 2. De yine internet üzerinden başka kişilerin resimlerine yorum attığını gördüm kardeşine söyledim üçüncü de yine aynı şekilde yine net üzerinden başka kişilerin resimlerine yorum beğeni atmış annesine söyledim ve bu 4. Yine tesadüf üzeri denk geldim başka yabancı kızların resimlerine beğeni atmış ama begenilecek gibi resimler değil yani açık saçık bende kanıt olarak hepsinin resimlerini aldım grup kurup Kız kardeşlerine yolladım onlarda beni haklı gördü Kayın validemde ama ben bu defa babasına söylemeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım. Eşimde sezonluk işlerde çalışıyor ve bu sene yatılı kaldı kendi kalmak için çok uğraştı.
Halen çıkar yol arıyorsun anne ve baba ya çoçuk gibi şikayet etmek nedir..aldatılan sizsiniz sizi kaybetmeyi bile göze alan adam anne baba lafımı dinleyecek daha çok çok topiktede belirttim affetmiş biri olarak kimseye affetme diyemem ama bu işlere aileyi sokmayın kabulleniyorsanız affedersin yok artık olmaz diyorsan boşanıcan sanmaki anne baba sana sahip çıkar yine kötü gelin sen olursun

GelenKutusu

Mutlu ve 2 çocuklu bir bekar...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
22.781
Peki boşanmak için ne şekil aldatması gerekiyor?
Gerçekleri kabul etmek istemeyenler belirsiz noktalardan keyiflerine göre anlam çıkartır. Mesela sevgilisini yatakta yakalasa "ama gözümün içine bakarak beni sevdiğini söyledi" deyip affedecek kişiler var. Duygular yoğun olunca gerçekler geçerliliğini tamamen yitiriyor. (alıntı)

WOLFROG

BOŞAN BENCE
Pro Üye
Emoji Skoru
35.453
Gerçekleri kabul etmek istemeyenler belirsiz noktalardan keyiflerine göre anlam çıkartır. Mesela sevgilisini yatakta yakalasa "ama gözümün içine bakarak beni sevdiğini söyledi" deyip affedecek kişiler var. Duygular yoğun olunca gerçekler geçerliliğini tamamen yitiriyor. (alıntı)
O zamaaaaann...
Gelsin beşinci...

Rojjin

La Tahzen...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.283
Kanıtlarla mahkemeye verin; çocuğu kıçının keyfine göre alamıyor.
Derseniz ki boşanamam böyle devam etsin, düzelme vs. beklemeyın

Yukarı Alt