ESKİ EŞİ ÖZLEMEK..

advan74

Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2020
252
99
arkadaşlar mrb bu konu üzerine bir kaç defa konu açmıştım.tekrar sizden fikir almak istiyorum.15 gün önce eski eşim ile ortak arkadaşımızla telde konuştuk.bende eski eşimi özlediğimi,hatalarımın farkında olduğumu, ama kesinlikle kendisinin konuşmak istemediği ile alakalı konuştuk.arkadaşlarımda eşimin nabzını yoklamak için konuşmuşlar şöyle bir cevap vermiş.. eşim "evet eski düzenimi arıyorum.benimde hatalarım oldu. ama ben artık kavga etmek istemiyorum.bana yazıyor iletişime geçmesini istemiyorum "diye arkadaşım aynı zamanda pskolog bu tarz durumlarda iletişime geçmemem gerektiğini,en az bir sene geçmesi gerektiği,konuların çok taze olduğunu söyledi.ayırca bir başka arkadaşımda benden habersiz eşimi aramış,çok kötü üzgün ölüyo bitiyo diye.eşimde beni aramak yerine komşumuza ben iletişime geçmek istemiyorum sen ara nasıl diye sordurdu aslında bundan dolayıda çok sinirliyimde neyse zaten bir aydır iletişime geçmiyorum.eski eşim bu arada heryerden engellemişti beni..sizce bu söylediklerinde ne yorum yaparsınız.ama lütfen rica ediyorum.böyle bazı kişiler sert gereksiz yorumlar yapıyor ciddi yapmasınlar

advan74

Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2020
252
99
Neden ayrıldınız
aslında şöyle cok ciddi sorunlarımız yoktu hatta hiç yoktu o herşeye susardı iletişim kurmazdı bende zamanla anlayış ve saygı bitmişti ilk evlendiğimiz zamanlarda olaylar yaşamıştık.ben unutamadım.son olarakta evden kovdum ölelikle bitti.

_Gulnihal_

🇹🇷🇦🇿
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
11.194
34.708
Konunuzu hatırlıyorum hakkınızda hayırlı ise tekrar birlesirsiniz inşallah ❤️

FERIDE2467

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2020
19
4
20
Anladığıma göre eşinizi seviyorsunuz fakat onun herşeye susması yavaş yavaş iletişiminizi bozmuş. Bu şekildede sorunlar çözülmez. Eşinizde aynı durumu yaşamak istemiyordur belki

vaveyla__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2015
2.274
4.850
eski esiniz iletişime gecmek istemiyor. Psikolog arkadaşınızda iletisime gecme daha olaylar taze demis. Bence haber yollamayın ortak arkadaşlarla. ne kadar uzulsenizde icinizde tutun ters teperse cok daha fazla uzulursunuz.

advan74

Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2020
252
99
eski esiniz iletişime gecmek istemiyor. Psikolog arkadaşınızda iletisime gecme daha olaylar taze demis. Bence haber yollamayın ortak arkadaşlarla. ne kadar uzulsenizde icinizde tutun ters teperse cok daha fazla uzulursunuz.
yok kesinlikle iletişime geçmiyorum artık

Assley159

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2019
871
1.222
kesinlikle öle artık kavga etmek istemediğini söylüyor
Aslinda icten ice severek ayrilmis gibi duruyorsunuz.Bu tarz ayrilmalarda erkegin rolunun cok buyuk oldugunu dusunuyorum.Erkegin sorunlari kaldirma ve cozme kapasitesi ne kadar yuksekse bosanma orani o kadar azaliyor.Ama sizin esiniz de artik pes etmeyi tercih etmis.En iyi yapacaginiz sey o yokmus gibi hayatiniza odaklanip devam etmek.

vaveyla__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2015
2.274
4.850
yok kesinlikle iletişime geçmiyorum artık

olaylar daha yeni anladığım kadarıyla. kendinize de ona da zaman verin. ilk basta cok canınız yanıyor olabilir ama zamanla sizin de dusunceleriniz degisebilir. kendinize zaman verirken cokta umitlenmeyin sonra umitleriniz suya duser daha fazla uzulursunuz.

advan74

Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2020
252
99
Aslinda icten ice severek ayrilmis gibi duruyorsunuz.Bu tarz ayrilmalarda erkegin rolunun cok buyuk oldugunu dusunuyorum.Erkegin sorunlari kaldirma ve cozme kapasitesi ne kadar yuksekse bosanma orani o kadar azaliyor.Ama sizin esiniz de artik pes etmeyi tercih etmis.En iyi yapacaginiz sey o yokmus gibi hayatiniza odaklanip devam etmek.
çok haklısınız artık kabullenip hayatıma devam etmem gerekiyor ama olmuyor keşke olabilse aramızda sevgi vardı yok diyemem severek ayrılmak bu olsa gerek

advan74

Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2020
252
99
olaylar daha yeni anladığım kadarıyla. kendinize de ona da zaman verin. ilk basta cok canınız yanıyor olabilir ama zamanla sizin de dusunceleriniz degisebilir. kendinize zaman verirken cokta umitlenmeyin sonra umitleriniz suya duser daha fazla uzulursunuz.
kesinlikle çok haklısınız zaten olma ihtimali olsaydı boşanma olmazdı sanırım eşim bıçak gibi kestirip attı

Assley159

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2019
871
1.222
çok haklısınız artık kabullenip hayatıma devam etmem gerekiyor ama olmuyor keşke olabilse aramızda sevgi vardı yok diyemem severek ayrılmak bu olsa gerek
Bir de sunu soylerler genelde 'seviyorum ama olmuyo ' :)

rus ruleti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
796
1.158
33
arkadaşlar mrb bu konu üzerine bir kaç defa konu açmıştım.tekrar sizden fikir almak istiyorum.15 gün önce eski eşim ile ortak arkadaşımızla telde konuştuk.bende eski eşimi özlediğimi,hatalarımın farkında olduğumu, ama kesinlikle kendisinin konuşmak istemediği ile alakalı konuştuk.arkadaşlarımda eşimin nabzını yoklamak için konuşmuşlar şöyle bir cevap vermiş.. eşim "evet eski düzenimi arıyorum.benimde hatalarım oldu. ama ben artık kavga etmek istemiyorum.bana yazıyor iletişime geçmesini istemiyorum "diye arkadaşım aynı zamanda pskolog bu tarz durumlarda iletişime geçmemem gerektiğini,en az bir sene geçmesi gerektiği,konuların çok taze olduğunu söyledi.ayırca bir başka arkadaşımda benden habersiz eşimi aramış,çok kötü üzgün ölüyo bitiyo diye.eşimde beni aramak yerine komşumuza ben iletişime geçmek istemiyorum sen ara nasıl diye sordurdu aslında bundan dolayıda çok sinirliyimde neyse zaten bir aydır iletişime geçmiyorum.eski eşim bu arada heryerden engellemişti beni..sizce bu söylediklerinde ne yorum yaparsınız.ama lütfen rica ediyorum.böyle bazı kişiler sert gereksiz yorumlar yapıyor ciddi yapmasınlar
eski konularınızı bılmıyorum ama belki sizinde özlediğiniz eski hayatınızdır biyerde okumuştum boşanmak hayattakı 2.travmatık olaymıs ılki ölüm diyolar.Yeni hayatınıza alışmanız zaman alir eşinizi kovmuş olmanız onun gururunu kırmıştır bence söylediklernden yaptıklarından yorum cıkarma yerıne kendinize süre tanısanız zaman alışırsınız belki ..belki o sizle iletişim kurmaya çalışır nebılım inşallah mutlu olursunuz💐

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-06-2021

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 239 gün kaldı.

Bebeğinizin artık küçük bir karaciğeri var. Karaciğer besinlerin işlenmesinde önemli bir rol oynar. Aşırı kan şekerini saklar ve ihtiyaç anında tekrar serbest bırakır. Yağları saklar ve gerektiğinde yakar. Aşırı proteinleri (amino asitler) ayrıştırır. Kan pıhtılaşma faktörlerini sentezler ve alkol dahil zehirli maddeleri ayrıştırır. Bebeğinizin ağzı, çenesi, yemek borusu, safra kesesi, midesi, bağırsakları, pankreası ve akciğerleri şekillenmeye başladı.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

FERIDE2467

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2020
19
4
20
Keşke arkadaşınız söylemeseydi. Ortak arkadaşınız varsa ikinizi onun haberi olmadan bir araya getirsin. Mecbur aynı ortamda konuşmak zorunda kalır.

advan74

Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2020
252
99
eski konularınızı bılmıyorum ama belki sizinde özlediğiniz eski hayatınızdır biyerde okumuştum boşanmak hayattakı 2.travmatık olaymıs ılki ölüm diyolar.Yeni hayatınıza alışmanız zaman alir eşinizi kovmuş olmanız onun gururunu kırmıştır bence söylediklernden yaptıklarından yorum cıkarma yerıne kendinize süre tanısanız zaman alışırsınız belki ..belki o sizle iletişim kurmaya çalışır nebılım inşallah mutlu olursunuz💐
NE GÜZEL anlattınız,gerçekten öçle ölümle eş değer bende istiyorum artık unutmayı hayatıma bir yön vermeyi ama zamanla sanırım ..dediğiniz gibi belki o benimle iletişim kurar.

cameliee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2014
1.320
1.396
kesinlikle öle artık kavga etmek istemediğini söylüyor

hatalarınızı cidden anladiniz mi?
ya da eşiniz sizin sikayet ettiklerinizin bi hata olduğunu kabul ediyor mu?
düzeniniz değişti aliskanliklariniz bitti anlasilir bi durum ama denenmis ve olmamış 2.kez olacaginin garantisi var mi?
eşimi evden kovdum demissiniz evde baskın karakter sizsiniz demek..
erkekler erkeklesen kadınlardan haz etmez..
ben geçmiş konularinizi bilmiyorum..
doğru ya da yanlış erkeği evin içinde pohpohlamak, evin reisi sensin hissiyatını vermek önemlidir.
çook konuşmak, dogru dahi olsa sürekli şikayetci olmak kişiyi haklı yapmaz.
Ne istediginizi ve ne istemediginizi doğru tartin ve kendinize guveniyorsaniz bi zaman sonra eski eşiniz ile irtibata geçin bence..en azindan dosthane yaklaşın.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-11-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 21 gün kaldı.

Doğumunuz yaklaştıkça amniyotik kesede yırtık veya delinme olabilir. Genelde bu yoğun bir sıvı boşalması değil bir sızıntı şeklinde görülür. Amniyotik sıvı sızıntısı yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Kanlı vaginal akıntılar doğumun bir işaretir. Yalancı sancılar çok sık görülür. Her zaman doktora gidilerek kontrol edilmesi daha güvenlidir. Bu evrede doğan bebekler tam gelişmiş kabul edilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

pofu

Astrolog Adayı
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
14.285
18.222
Ben bu duruma eskiyi özlemek eskiyi aramak iç çekmek merkür retrosu diyorum normal şartlarda bana beni bi daha aramasın diyen birni de asla aramam ne kadar özlesem de