• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Eski sevgili sorunsalı

Science3

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
30 Ağustos 2009
1.888
2.832
Bakire olmadığın için senden ayrılan biriyle ilerde evlenince ne olacak? Pişirip pişirip önüne getirecek.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-08-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 67 gün kaldı.

Bebeğiniz bugün doğmuş olsa, baş parmağı anne karnındayken emilmekten dolayı hissisleşmiş olabilir. Bebeğinizin büyüme hızı yavaşlamış olsada bu evrede bebeğinizin iç organları ve dokuları daha işlevsel olmaya ve gelişmeye devam ediyor. Bu nedenden dolayı, kalsiyum, proteyin, demir, B-Kompleks vitaminleri, çinko, A vitamini, ve kolik asit alımı sizin ve bebeğiniz için hala çok önemlidir. Bebeğinizin kalp atış ritmi dakikada yaklaşık 120-160 arasında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

5kisilikailem

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
438
665
Yaptığının yanlış olmadığı konusunda asla yorum yapmicam herkesin kendi kararı. Ama geleceği olmayan bir ilişkiye kendini feda etmek bu yaptığın. Şimdi bak sevdiğin gelecek düşündüğün insan bu yüzden kabul etmiyor. Yukarıda iki damla kan yazmışlar ama bence çoğu insanın yanında 2 damla kan önemli.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-10-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 146 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin boyun dibi bölgesinde, göğüs kemiğine doğru, kasık ve üretra (idrar yolu, vücuttaki idrarın dışarı atıldığı tüp) yakınlarında ısı üreten kahverengi yağlar oluşmaya başlar. Kahverengi yağların koruyucu özelliği vardır. Bebeği soğuk ortamlarda sıcak tutar. Kahverengi yağlar yenidoğan bebeklerde olurlar. Yetişkinlerde sadece izleri kalır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm oldu. Ağırlığı ise yaklaşık 300 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

minekosan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2015
5.026
4.924
Sizi bir zardan ibaret gören o denyoyu defedin!
Adama da; 'Benimle bakireyim ya da değilim diye birlikte olacak bir adamı kabul edecek kadar alçalmadım..' diyemiyorsunuz!! evet diyemiyorsunuz.
Siz kendinize mi güveniyorsunuz yoksa zarınıza mi?

kakaokafa

battı fishing, yan going.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2014
210
214
Arkadaşlar öncelikle yargılamadan yanıtlarsınız sevinirim. 2 sene önce sevdigim kişiyle ayrıldık mükemmel ötesi bi ilişkimiz vardı bakire olmayisim konusunda tartıştık başta sordugun da bakireyim demiştim sonra daha falza gizlemek istemedim kendisine söylemiştim bu sebeple tartışıp ayrıldık ve hala çok seviyorum 2 sene boyunca hep sevdim bi kere engellemedi numaramı silmedi kötü söz söylemedi velhasıl kelam hep konuştuk ara ara aradı halimi hatrimi sordu bi kere bile beni kullanmaya çalışmadı yararlanmaya çalışmadı ama bi türlü olamayız biz diyo ama hayatımdan da çıkmıyor. Ne yapmak istiyor anlamıyorum fikri olan var mı?
Siz onu aklınızdan çıkaracaksınız. İlk cinsel birlikteliğinizi yaşarken çok güvenmişsinizdir, sizi kesinlikle yargılamıyorum. Bakir(e) olup bakir(e) isteyene de saygı duyarım. Ama hem sizinle bakie değilsiniz diye ilişki sürdürmek istemeyen, hem de hâlâ hayatınızda olmaya çalışan birine nasıl saygı duyacağımı inanın ki bilmiyorum. Kendisi başka kadın(lar)la olmuyor mu yani?
Yerinizde olsam, onu hayatımdan çıkarmaya başlardım yavaştan. Sizi en mahrem halinizle kabul edemeyen adamın hayatınızda yer edinmesine gerek yok.

Yukarı Alt