Eski sevgilim numaramı silmemiş neden olabilir?

Busenrnc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
17
3
20
İyi geceler kızlar...
5 yıl önce Facebook'ta tanıştık ben aşık oldum ilk defa o zaman lise 2 deydim o da lise sondaydı neyse başladık 15 gün oldu ayrıldık saçma bahaneleri yüzünden sonra zaten ayrıl barış ayrıl barış içine etti ilişkimizin 1 yıl ayrı kaldığımız ama sonra yeniden başladığımız bile oldu ya o yazıyordu ya da ben
Unutamıyordum onu bir türlü hâlâ da öyleyim 1 ay önce konuştuk birkaç gün ama sonra ilgisizliğine tahammül edemeyip ayrıldım bu defa ciddiyim her yerden engelledim bir şeyi fark ettim normalde her ayrıldığımızda numaramı direkt silen insan numaramı hâlâ silmemiş sizce saçma gereksiz bir detay mı bu ?

Ozlemesra

Unicornları severim keşke gerçek olsalar
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2020
854
2.539
27
Senin kadar önemsemediği için silme gereği bile duymamıştır belki ya da nasılsa tekrar konuşacağız diye düşündüğünden :KK64:

Busenrnc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
17
3
20
Önemsemediği için olabilir ama yeniden konuşmayı düşünmüyorum sırf ulaşamasın diye sosyal medya hesaplarımı dondurdum açık kapı bırakmış demesini istemiyorum

Busenrnc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
17
3
20
Hakkında kısmı var bilirsin ordaki cümleyi numaramı silince görünmüyor ama beni silmediği için görebiliyorum başka bir telefondan da baktım zaten

duha_can

Velhasıl ziyan olduk, ziyadesiyle...
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2013
1.127
2.327
Olur da bir gün siz onu ararsanız, bu numara kimin ya, diye kafasında soru işareti olmasın diye de olabilir. Numaranızı silse açar aradığınızda, kimin aradığını bilmeyecek çünkü, belki önemli olabilir diye açar.
Ama kayıtlı olursanız ve ararsanız açmak istemezse önlem almış olur.
Bu da olasılıklardan biri.

Busenrnc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
17
3
20
Olur da bir gün siz onu ararsanız, bu numara kimin ya, diye kafasında soru işareti olmasın diye de olabilir. Numaranızı silse açar aradığınızda, kimin aradığını bilmeyecek çünkü, belki önemli olabilir diye açar.
Ama kayıtlı olursanız ve ararsanız açmak istemezse önlem almış olur.
Bu da olasılıklardan biri.

Busenrnc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
17
3
20
İlk tahmin olabilir ama ikinci tahminden şüpheliyim çünkü ne zaman mesaj atıp yeniden konuşmak istediysem hiç terslemezdi rahattı yani ama değiştiyse bilemem ama hiç sanmıyorum

Miss Bride

Supervisor
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
1.031
1.517
29
Benimki de silmemişti, ara ara hikayelerime bakmaya başladı ve en son evlenme teklif etti, tekrar görüşmeye başladık vs.
Yakında evleniyoruz.
Nasip biraz da bu işler.

Ktrmtm

Cahildim dünyanın rengine kandım.
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2016
430
611
Benimki de silmemişti, ara ara hikayelerime bakmaya başladı ve en son evlenme teklif etti, tekrar görüşmeye başladık vs.
Yakında evleniyoruz.
Nasip biraz da bu işler.
Siz şanslı kısımdasınız Allah bozmasın. Bizimki başkalarıyla flörtleşirken bile silmiyordu ben de bastım engeli :KK70: cepte görüyor hasbam

Yasemnmenekse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2020
3
0
26
Hakkında kısmı var bilirsin ordaki cümleyi numaramı silince görünmüyor ama beni silmediği için görebiliyorum başka bir telefondan da baktım zaten
Merhaba ayni durum bende de var uzerine gidip bunalttim 6 yillik iliskim kendisi jandarma yeni jandarma oldu dayanamadi bunaltmaya sessizce gitti bana ayrildik bile demeden sonra araya ablam arkadasim girdi bunaldgni strese gelemedigini ve uzak durma kararini aldigini soylemis hatta arkadasim kiza en azindan bisey yaz demis oda yazmam umut vermek istemiyorum demis sonra yazdi tabi sagdan soldan aratma 1 ay sonra izne gelcem ne diceksen dersin demisti 2 hafta tuttum kendimi yazmadim sonra tekrar yazdim gelecegin gun bellimi diye cevap vermedi vazmigecti son kez yuzyuze gelmekten bi umudum o vardi hala rehberinde eklyim en son bende seni istemiyorum hissizim sana karsi artik beni sebebpsiz birakanla isim olmaz demistim ayni senin mesele sonra iletisimi kestim 1 hafta oldu dün bi anda resmi gitti baskasindan baktim ekli olan arkadasimdan da baktim silmemis beni hakkinda kismi duruyor ama annemden baktgmda hakkinda kismi profili yok dun resmi kaldirdi 20 saat profilsiz durdu sonra bugun 2 saat once tekrar farkli bi resim koydu neden yapti acaba ben ona yazaym beni sildin mi dedirtmek icin mi hemen hemen ayniyiz bu konida ne dusunuyorsun niye silmez bi insan kendi dedi geldgmde yuzyuze gorusuurz diye simdi neden sessiz