eskı sewgılımle barıstım gene ben buda baska konu

N

natalina19881

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: natalina19881
kzılar sız eanlatmısıdım eskıs ewgılımı ya benı sureklı arıyo benıs ewıyooo artık napım dayanamadım barıstım ıyı yapmısmıyım sızce okadar seyden sonraaa yururmu nana sen bana nasıl yaklasırsan bende sana ole olurum dıyo nasıl tepkı verım napım gonlum el vermıyo barısıtım okadar aydan sonraa herkes barısma dedı ama elımde degıll yururumu sızce nasıl bı tepkı verımm artık

aqua83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşım inan hızına yetişemiyorum ...ne kadar çok şey yaşıyorsun..
Allah kolaylık versin...

gurbaa prenses

KK'nın Haylaz Kızı
Pro Üye
Emoji Skoru
199
şu gönül işlerine bi ara verip Türkçeni düzeltsen çok daha iyi olcak kanımca :nazar:
biz genelde mesajlarımı yazarken noktalama işaretlerinden faydalaniriz da gamyoncuiremsu

tatlicadiarzu

O Bir Dadas
Pro Üye
Emoji Skoru
8
Yazınızı silip güzel anlaşılır bir türkçe ile yazarsanız yardımcı oluruz arkadaşım.sositososito

CitlembiK

Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.996
nasıl bir yazı bu , hangi dilde yazılmış?

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
Emoji Skoru
50.962
kzılar sız eanlatmısıdım eskıs ewgılımı ya benı sureklı arıyo benıs ewıyooo artık napım dayanamadım barıstım ıyı yapmısmıyım sızce okadar seyden sonraaa yururmu nana sen bana nasıl yaklasırsan bende sana ole olurum dıyo nasıl tepkı verım napım gonlum el vermıyo barısıtım okadar aydan sonraa herkes barısma dedı ama elımde degıll yururumu sızce nasıl bı tepkı verımm artık
Hayatta başarılar dilerimşakkıdı

chatlak

özgür
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
valla paşa gönlünüz bilir ne diyim
yolunuz açık olsun :nazar:

D

destinaber

Ziyaretçi
şu gönül işlerine bi ara verip Türkçeni düzeltsen çok daha iyi olcak kanımca :nazar:
biz genelde mesajlarımı yazarken noktalama işaretlerinden faydalaniriz da gamyoncuiremsu
-tatlicadiarzu- gurbaa prenses yazılarını yorumlarını okuyorum cok tatlısın bu konudada katılıyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ............canım arkadasım nasıl ayrıldınızkı kavga gurultumu yada sakın bır sekıldemı bılmıyorum :uhm:ama hıc bırsey eskısı gıbı olmaz artık a.s

Alice in Wonderland

Bir bebek yuttum sanki ...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.330
acaba yabancı uyruklumusun rus falanmısın arkadaşım ama ? yazın okunabilir cinsten değil ben bile okurken anlayamadım pLs..lütfen dikkat edelim yazım imlasına...

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
105
Neden ayrildiginizi hatirlamiyorum ama insallah ikiniz icinde bu barisma hayirli olur canim.
Barismasaydin diyenler vardi demissin. Sen kararini almis, barismissin zaten. Kimse sana neden baristin/ayril diyemez, demeyede hakki yok zaten.
Bence yeniden bir konu acarak acaba iyi mi yaptim demek yerine bu barismanin hayirli olmasi icin Rabbim'den yardim iste, dua et.
Aksi takdirde kafan cok karisir. Cünkü barisma diyenler olacaktir. E bunuda kafana takar, acabalarla yasarsan o iliskinin hic bir hayrini göremezsin.

Mutluluklar canim

Yukarı Alt