Eskişehir///26

A

aylins

Ziyaretçi
arkadaşlar ben bilecik bozüyüklüyüm. istanbulda doğdum büyüdüma ama baba memleketim orası. memleketimizden hiç kopmadık. belli hafta sonlarımızı tatillerimizi orada geciriyoruz. bilecik eskişehir bozyuklu arkadaşlarım varsa lütfen yazsınlar. onlarla tanışmak istiyorum. hemşehri biriyle tanısmak beni mutlu ediyor...
memlektimi seviyorum...........:eyes:

yokmu kimse yaw:KK43:

kuzucuk_sxixla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
pamuk benide ekle canım.esesli olarak aranızda adımı görmek sevindirir benideee.

S

satürn71

Ziyaretçi
eskişehirli güzel bayanlar
buluşma haberlerine bakın.
20-şubat-çarşamba buluşuyoruz
gelmek isteyenleri bekleriz.
tanışmaktan mutluluk duyacağız.[
:enbuyukkk:a.s.:1hug:/COLOR]

A

alyazma

Ziyaretçi
selmos:::::::kuzucuk sıla,alyazma, ülüfet ,satürn71,narincik perihan72,,,,, bu isimleri eklermisiiiin eseslim ben 21 olayımmı uğurlu sayım hadi kııız hep beraber buluşalım biz şubat 20 buluşuyoz bekleriz:enbuyukkk:
pamuk benide ekle canım.esesli olarak aranızda adımı görmek sevindirir benideee.

xuxlxuxfet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
haydi eskişehirli bayanlar buluşma tarihi yeri belirlendi hepinizi bekliyoruz. buluşma sayfasına bakın.

kuzucuk_sxixla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
YA PAMUK BENİ EKLEMEMİŞSİN YİNE ÖNCEDENDE EKLEMENİ RİCA ETMİŞTİM,NUFUSTA ESKİŞEHİRLİYİZ AMMA SİTEDE YOK SAYILIYORUZ.:1hug:

KIZILCIKLI

Kıskandığım Denizlerdesin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
selam kızlarrr bende EsEs'liyimm.bende varımm öpüyorummm

kuzucuk_sxixla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ya bayanlar ben size bişey sorcam lap diye daldım ama anadolu hastanesi ramazan bayırlıya sıra aldım infertilite için gidecegım ama bugun aradım anca18 ine günverdıler şimdi tamamda yarın bi gün yumurta takıbı gerekecek ozaman nasıl gün alacagım ben bilginiz varmı :KK43:
canım benim tanıdıgım bir dr.var.s.s.k.hastanesinde görev yapıyor nilgün karataş,eskişehirde epey tüp bebegin ikinci annesi olmuş diye duymuştum.bir tanış istersen doktorlar.cad. muayenehanesi var.kimbilir sanada vesile olur dualarım ve kalbim yoldaşın olsun güzel haberlerini alırız inş.

kuzucuk_sxixla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar ben bilecik bozüyüklüyüm. istanbulda doğdum büyüdüma ama baba memleketim orası. memleketimizden hiç kopmadık. belli hafta sonlarımızı tatillerimizi orada geciriyoruz. bilecik eskişehir bozyuklu arkadaşlarım varsa lütfen yazsınlar. onlarla tanışmak istiyorum. hemşehri biriyle tanısmak beni mutlu ediyor...
memlektimi seviyorum...........:eyes:

yokmu kimse yaw:KK43:
hemşehriyiz benimde annem bozüyük tekke mahalleden,eseste otuyoruz,çok tanımıyorum bozüyüğü,bildigim bilecikten daha güzel ve gelişmiş oluşu,belediye parkını hatırlıyorum bakarsın bir gün çay içeriz kimbilir?:1rolleyes:

Yukarı Alt