Eskişehir de kadın doğumcu

pamukseker11

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2014
2.714
1.988
36
ümitte herhangi bir sağlık sigortanız yoksa muayane ücreti 110tl. tahliller vs.hariç.onlar için de kan idrar vs.50 tl. bir ücret ödüyorsunuz..doğum ücretlerinin tam olarak ne olduğunu bilmiyorum..ama tahminim sezeryan 6 civarı imiş.çok yakında dogum yapıcam ben bile daha ücretleri öğrenmedim.bu hafta öğrenirsem bilgi veririm.
Çok uygun .acıbadem muayenesi 230 lira

aryam222

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
116
33
28
Merhaba murat şenol hakkında bilgi alabılır mıyım ? Sizin dr unuz o mı ? Dogumu kendisimi yaptırıyor ,her an ulasabılıyor mutuz,muayene için cok sıra beklıyor muyuz,herşeyı açıklıyor mu uzun uzun ,cok tesekkurler . Tüp bebek ile pozıtıf aldım çokşükür.şimdi dr arayısındayım . Ahmet cantug bey le murat şenol arasında kararsızım
Merhaba tüp bebeği Eskişehir’deki yaptrdınız acaba bende Eskişehir’de yaşıyorum tüp bebek doktoru arıyorum ama. Murat Şenol gitmiştim memnun kaldım iyi bir kadın doğum uzmanı

buse_ipek09

Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz...
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2019
821
1.079
29
ümitte herhangi bir sağlık sigortanız yoksa muayane ücreti 110tl. tahliller vs.hariç.onlar için de kan idrar vs.50 tl. bir ücret ödüyorsunuz..doğum ücretlerinin tam olarak ne olduğunu bilmiyorum..ama tahminim sezeryan 6 civarı imiş.çok yakında dogum yapıcam ben bile daha ücretleri öğrenmedim.bu hafta öğrenirsem bilgi veririm.
Doğumunuzu yaptınız mı? Ücretleri merak ettim.

yasby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2011
196
16
Merhaba murat şenol hakkında bilgi alabılır mıyım ? Sizin dr unuz o mı ? Dogumu kendisimi yaptırıyor ,her an ulasabılıyor mutuz,muayene için cok sıra beklıyor muyuz,herşeyı açıklıyor mu uzun uzun ,cok tesekkurler . Tüp bebek ile pozıtıf aldım çokşükür.şimdi dr arayısındayım . Ahmet cantug bey le murat şenol arasında kararsızım
Tup bebegi hangi merkezde yaptirdiniz doktorunuz kimdi bende tup bebek yaptirdim ikinci negatifimi aldim son hakkim kaldi doktor ve merkez arayisi icindeyim lutfen cevaplarinizi bekliyorum

aryam222

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
116
33
28
Tup bebegi hangi merkezde yaptirdiniz doktorunuz kimdi bende tup bebek yaptirdim ikinci negatifimi aldim son hakkim kaldi doktor ve merkez arayisi icindeyim lutfen cevaplarinizi bekliyorum
Nicel Taşdemir Acıbadem çok iyi diye duydum eğer işinize yararsa

gozdefat26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2014
855
513
Kızlar dr arayışındayım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-10-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 69 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 27-29 cm civarında ve bebeğiniz yaklaşık 1400-1500 gr. ağırlığa ulaştı. Bu ay boyunca doktorunuz sizden çeşitli kan testleri isteyebilir. Bu kan testlerinin amacı hamilelik sürecinizin yolunda gidip gitmediğinden emin olmaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın