Eskişehir de kadın doğumcu

pamukseker11

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2014
1.191
753
ben bu ücretlerde olduğunu kesinlikle düşünmüyorum..3 sene öncesi bu fiyatlardı çünkü..
Acıbadem 10 ümit 5 diye duydum ,ogrenırsenız paylasırsanız sevınırım tskler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-06-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 198 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin damağının sert ve kemikli kısmı tamamen oluşmuş ve beğinizin pankreası insülin salgılamaya başlamış olacaktır. Zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi ve hafif baygınlık hali hissedebilirsiniz. Eğer hafif sersemlik hali hissederseniz, ayaklarınızı başınızdan daha yüksek bir yere koyarak uzanabilirsiniz. İdrar kaçırma probleminiz varsa kegel egzersizleri idrar kaçırma probleminizi frenlemede yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

pamukseker11

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2014
1.191
753
ümitte herhangi bir sağlık sigortanız yoksa muayane ücreti 110tl. tahliller vs.hariç.onlar için de kan idrar vs.50 tl. bir ücret ödüyorsunuz..doğum ücretlerinin tam olarak ne olduğunu bilmiyorum..ama tahminim sezeryan 6 civarı imiş.çok yakında dogum yapıcam ben bile daha ücretleri öğrenmedim.bu hafta öğrenirsem bilgi veririm.
Çok uygun .acıbadem muayenesi 230 lira

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin damağının sert ve kemikli kısmı tamamen oluşmuş ve beğinizin pankreası insülin salgılamaya başlamış olacaktır. Zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi ve hafif baygınlık hali hissedebilirsiniz. Eğer hafif sersemlik hali hissederseniz, ayaklarınızı başınızdan daha yüksek bir yere koyarak uzanabilirsiniz. İdrar kaçırma probleminiz varsa kegel egzersizleri idrar kaçırma probleminizi frenlemede yardımcı olabilir.

pamukseker11

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2014
1.191
753

aryam222

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
70
17
Merhaba murat şenol hakkında bilgi alabılır mıyım ? Sizin dr unuz o mı ? Dogumu kendisimi yaptırıyor ,her an ulasabılıyor mutuz,muayene için cok sıra beklıyor muyuz,herşeyı açıklıyor mu uzun uzun ,cok tesekkurler . Tüp bebek ile pozıtıf aldım çokşükür.şimdi dr arayısındayım . Ahmet cantug bey le murat şenol arasında kararsızım
Merhaba tüp bebeği Eskişehir’deki yaptrdınız acaba bende Eskişehir’de yaşıyorum tüp bebek doktoru arıyorum ama. Murat Şenol gitmiştim memnun kaldım iyi bir kadın doğum uzmanı

Yukarı Alt