Eskişehir'de yaşamak

astalavista12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
273
80
canım ben eskişehirliyim çok güzel bazı mahalleleri kötü sadece bütün olaylar oralardan çıkar ama her şehirde olduğu gibi tabi. öğrenci şehri yaşanılabilir bi şehir

ASDElmaliSekerim

вιℓιуσя&#96
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2011
619
4
canım ben eskişehirliyim çok güzel bazı mahalleleri kötü sadece bütün olaylar oralardan çıkar ama her şehirde olduğu gibi tabi. öğrenci şehri yaşanılabilir bi şehir
Adanadaki olaylari gordukten sonra eskisehirdekiler hic kalir gibime geliyor, yani o cokta problem degil. Zaten nisanlim sakin bi yerden ev kiraliyacak. Boyle guzel yorumlar aldikca cok mutlu oluyorum yaa tskr ederim cnmm :KK9:

merguana

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
4.687
10
valla ben eskişehirliyim çok güzel şehir.sakin rahat ucuz.pişman olmassın hiç.eğer sakin yer arıyorsanız çarşıda ev tutmayın.bana ulaş istersen mahallemi yazarım sana çok sakin yer bizim burası :KK34:Allah mutluluğunuzu daim etsin :KK16:

Son düzenleme:

PrensesPeri

yepyeni bir yaşam :)
Pro Üye
23 Mayıs 2007
8.752
570
valla ben eskişehirliyim çok güzel şehir.sakin rahat ucuz.pişman olmassın hiç.eğer sakin yer arıyorsanız çarşıda ev tutmayın.bana ulaş istersen mahallemi yazarım sana çok sakin yer bizim burası :KK34:Allah mutluluğunuzu daim etsin :KK16:
merguanacıgım sen eskişehirlimiydin.bende perşembe günü döndüm oradan.2003-2005 yılları arasında orada yaşadım.çok seviyorum eskişehiri.yalnız ucuz demişsin ya bence ulaşımı pahalı..

elmaşekerim bence çok şanslısın.Türkiyenin en güzel en gelişmiş şehirlerinden birine gidiyorsun.alışmakta hiçç zorluk çekmeyeceksin.şimdiden mutluluklar :KK16:

merguana

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
4.687
10
merguanacıgım sen eskişehirlimiydin.bende perşembe günü döndüm oradan.2003-2005 yılları arasında orada yaşadım.çok seviyorum eskişehiri.yalnız ucuz demişsin ya bence ulaşımı pahalı..

elmaşekerim bence çok şanslısın.Türkiyenin en güzel en gelişmiş şehirlerinden birine gidiyorsun.alışmakta hiçç zorluk çekmeyeceksin.şimdiden mutluluklar :KK16:

evet eskişehirliyim.canım ucuz dedimde büyük şehirlere göre ucuz.

Son düzenleme:

ASDElmaliSekerim

вιℓιуσя&#96
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2011
619
4
Canim valla tamda carsinin icinden ev tuttuk. Tam neresi bilmiyorum daha. Benimkinin arabasi olmadigi icin boyle olmasi daha iyi olur dedi. Begenmezsem sakin bi yerinden ev aliriz, simdilik kirada kalacaz. tskr ederim cnm

ay_82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
3.792
29
Eskişehir..................daha 2 gün önce geldim ordan okadar özlemişimki ayrılmak istemedim.......... Eskişehir başka bir şehirdir bağımlılık yapar insanda ..:KK69:nerede olursan ol bir tarafın hep orada olmak ister.......bence çok şanslısın 10 yıl yaşadım orada öğrenci olarak gitmiştim sözde ama ayrılamadım evlenince mecbur iş gereği gittik başka şehre ama yılda en az 2 defa gideriz gezmeye .........hiç endişen olmasın insanlarıda çok iyidir,özgür şehirdir gece 4 te tek başına sokakta dolaşabilirsin bişey gelmez insanın başına o derece yani:KK55: zaten sokaklar sabaha kadar hareketlidir öğrenci şehri bir yerde ..........kısacası yaşamak güzeldir Eskişehirde:21:

ASDElmaliSekerim

вιℓιуσя&#96
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2011
619
4
Eskişehir..................daha 2 gün önce geldim ordan okadar özlemişimki ayrılmak istemedim.......... Eskişehir başka bir şehirdir bağımlılık yapar insanda ..:KK69:nerede olursan ol bir tarafın hep orada olmak ister.......bence çok şanslısın 10 yıl yaşadım orada öğrenci olarak gitmiştim sözde ama ayrılamadım evlenince mecbur iş gereği gittik başka şehre ama yılda en az 2 defa gideriz gezmeye .........hiç endişen olmasın insanlarıda çok iyidir,özgür şehirdir gece 4 te tek başına sokakta dolaşabilirsin bişey gelmez insanın başına o derece yani:KK55: zaten sokaklar sabaha kadar hareketlidir öğrenci şehri bir yerde ..........kısacası yaşamak güzeldir Eskişehirde:21:
Hollandaya benziyor hic zorluk cekmezsin, cok modern bi sehir diyor etrafimdaki insanlarda zaten. ama sizin anlattiklariniza gore burdan cook daha guzel ve daha rahat bir sehir.
Galiba eskisehire tasindiktan sonra hic donup bakmam bile buralara. =))

merguana

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
4.687
10
birşey demezlermi:KK53:.sen eskişehirde olmadığın için duymuyorsun heralde arkadaşım.gece çarşıda gezen kızlara tacizde bulunuyorlar.yerel tvlerde gösteriyorlar hep.ben 21 yıldır eskişehirdeyim her türlü şey vardır burada.uyuşturucusuda çıkar başka şeyleride.yani kimseyi korkutmak istemem.ama herşehirde olan şeyler.iyi insan özgür şehir deyipde süslendirmeyin lütfen yaşayan bilir.

Son düzenleme:
Yukarı Alt