Eşlerimiz.......

elen17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaslar,okuduysanız biliyorsunuzdur yeni dogum yaptım ve esimin annesi yüzünden esimle aramız acıldı.
Burdan ona söylemek istedigim birsey var.Biliyorum bunları okumayacak ama....
Seni cok seviyorum hayatım...
Aramızda gecen onca seye ragmen hala bana sevgi dolu gözlerinle baktıgın icin......
Lohusalık dönemimi sakin gecirmem icin elinden geleni yaptıgın için.
Beni hicbir sey için zorlamayıp ,tüm sorunlarımızın çözümünü zamana bıraktıgın için.
Beni sevdigin için.
Ve daha sayamadıgım coooooooooooooook sey için.

Eminim sizlerde aynı duyguları yasıyorsunuz ya da yasayacaksınız.
Sadece paylasmak istedim.....

Tesekkürler...

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
bence kocanada bu duygularını söylemelisin.bizimle paylaştın sağol canım mutluluğun daim olsun.iyi seneler dileği ile.

E

EU3

Ziyaretçi
yesilime katiliyorum bunlari esinin gözlerine bakarak söyle, eminim oda aynen senin gibi düsünüyordur. Allah mutlulugunuzu hic bozmasin insallah Canim.

F

fir_uzecik

Ziyaretçi
Bencede bu duygularını açık açık söylemelisin inşalllah herşey diledigiz gibi gönlünüzce olur malesef evliliklerde bu gibi sorunlar yaşanıyor siz herşeyi bir yana bırakıp bebişiniz için biribirinize kenetlenmesilisiniz herşeye kerkeze ragmen....:emir_bebek:

elen17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaslar ilgilendiginiz ve duygularımı önemsediginiz için tesekkürler.
Bilirsiniz bazen ufak bir tebessüm bile insanıhayata döndürebilir.Mesajlarınız icin tekrar tesekürler

iyivakit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bencede eşine de söylemelisin.doğum öncesi vede sonrasıyla bi bayan için çok hassas bi evre.bu evrede böyle anlayışlı bir eşe teşekkür edilmeli.

Aysecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Elen bebegin hayirli olsun, arkadaslara katiliyorum duygularini esinle paylasmalisin, guzel duygular bunlar onunda duymak hakki, mutlu gunler

vitamin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kocacıgım bana yaptıgın tüm öküzlükler için bana ve hayatıma getirdigin eşantiyon zebelllah için beni hayatımdan vazgecirdigin için seni terketmeyi planlıyorum nassı ama

Loveliiess

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
kocacıgım bana yaptıgın tüm öküzlükler için bana ve hayatıma getirdigin eşantiyon zebelllah için beni hayatımdan vazgecirdigin için seni terketmeyi planlıyorum nassı ama
Cok agir oldu..... :)

yaramazpisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
:KK70: şaka di mi ..şaka...çook sert demek istiyorum :KK1::KK1::KK1:

Yukarı Alt