Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Esmere Kumral renk???

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve MucaHide tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

6 Kasım 2010
    Konu Sahibi : MucaHide
  1. MucaHide

MucaHide Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben saçımı boyatıcam..Esmerim..Saçlarımda siyah...
    Bir değişiklik yapıp kumrala boyatmak istiyorum saçımı..İstediğim renk;

http: //www .wellaprofessionals .com .au/image/ct_picproduct_5005_0_sl.gif burda...
    (Noktaların yanında boşluk var..link ekliyemiyorum)

Kızlar bu renge boyatırsam çok mu abes durur?
    Fikirlerinizi bekliyorum..

Son düzenleme: 6 Kasım 2010
  2. 6 Kasım 2010
  3. doLunaay

doLunaay Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    linki açamadım ama ben esmere yakınım..şuanki saçım kumral..kötü olmuo yani hoş..Ama siyahtan açtığın için elbet bi turunculuk oluyo..bide diplerden siyah olunca çok da doğal durmuyo.. o yüzden kahveye dönücem..kumrala dönücekse saçların baya bi turunculuk olur dikkat et..

4. 11 Kasım 2010
  5. MucaHide

MucaHide Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Saçlarım oldukça siyah olduğu için kumral tutmaz diye düşündüm..(Herhangi bi açıcı filanda kullanmadım)
    Bende kumral yerine bronz kahve aldım...O renkte hiç tutmadı saçımda..Hafif bir belirginlik var o kadar..İstediğim gibi maalesef olmadı...

6. 11 Kasım 2010
  7. doLunaay

doLunaay Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    Kumral tutmaz zaten..önce açman gerekiyor.Ben mesela bir yıl içinde saçlarımı ayda 1 sarı boyayarak açtım.. sonra kumral sürdüm

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.