Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Estetisyenlik kursu izmir de bildiğiniz yer?

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve selinn35_ tarafından 11 Aralık 2015 başlatılmıştır.

11 Aralık 2015
    Konu Sahibi : selinn35_
  1. selinn35_

selinn35_ Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    31
    Estetisyenlik kursu izmir de araştırıyorum arkadaşlar. Sevgi Akademi duyduğum kadarıyla çok popüler ama ben yinede estetisyenlik kursu kalitesinden tam olarak emin olmak istiyorum. Aranızda estetisyenlik kursu izmirde almış olanlar varsa lutfen yalvarıyorum bana yardımcı olsun. 25 yaşıma geldim hala kendi mesleğim yok. Estetisyenlik kursunda alacağım eğitimin kalitesi benim için çok önemli. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme: 20 Eylül 2018
  2. 11 Aralık 2015
  3. Nailbeauty

Nailbeauty Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    16
    Kuzenim Sevgi akademi den mezun oldu şuanda Estetisyen olarak özel bir hastahanede çalışıyor ve anlattığı kadarıyla eğitimden çok memnun. Ben başka bir yere gitmiştim daha once ismini vermek istemiyorum ama param boşa gitti diyebilirim. Çok pahalı yer çok iyi diye bir şey yok bunu anladım, sana tavsiyem izmirdeki Estetisyenlik kurslarına tek tek giderek yuz yüze goruşmeler yapman ve ogrencileriyle derslerine katılmanızı. Zaten orda mutlaka anlarsın ogrenciler Estetisyenlik kursundan memnun mu değilmi ortaya çıkar. Facebook sayfalarınıda mutlaka araştır derim yorumlar onemli bence. Site adreslerinden ancak resimlere bakabilirsin o şekilde anlarsın istersen olarak google da ara bak

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Eylül 2018
  4. 5 Ocak 2016
  5. selinn35_

selinn35_ Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    31
    Estetisyenlik kursu izmir

6. 7 Ocak 2016
  7. hellokitty35

hellokitty35 Canım yegenim... Üye

Ödül Puanları:
    106
    Kızım için cok arastırdık sonunda sevgide karar verdik..cok memnun yılbasından sonra fiyatı artmış..neye karar verdin simdi gidiyomusun yazıldınmı

8. 6 Mayıs 2016
  9. selinn35_

Ödül Puanları:
    31
    evet ben yılbaşından önce güzellik uzmanlığı kurslarına kayıt olmuştum, hatta mezun oldum ve bana söz verdikleri gibi iş buldular şuan güzellik uzmanı olarak çalışıyorum. Sevgi Akademi yorum yapan tavsiye veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Dipnot: kitap, önlük, sınav harç bedeli ve kullanılan tüm ürünleri kendileri karşıladı. Kayıt ücreti dışından sonradan hiçbir masraf ödemedim.Bu benim için çok önemli bir ayrıntı oldu altını çizmek istiyorum.

10. 15 Şubat 2018
  11. sweetttpink

sweetttpink Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Ben izmir biotin güzellik kursu na gittim. Hiç memnun kalmadım tavsiyede etmiyorum. Diğerlerini bilmem ama hiç kurumsal bir yer değil verdiğim paraya yazıkk. Biotin güzellik şikayet edilmekten başka hiçbir şeyi haketmiyor. İyice araştırın arkadaşlar görüşmeleri yüzyüze yapın ve sosyal medyadan bularak mezunlardan bilgi alın. Sonra benim gibi yolunuz biotin estetisyenlik kursuna düşmesin

12. 6 Ağustos 2018
  13. Smyrna_35_girls

Smyrna_35_girls Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    1
    İzmirde estetisyenlik kursu ve güzellik uzmanlığı kursu araştırmalarımda iki okul arasında gidip geldim fakat sonunda Sevgi akademi de karar kıldım. Nasıl mı geçti derseniz özetle şöyle aktarabiliirm,
    Sevgi akademi benim için eğitimden çok ailem oldu. İzmirde hem çok donanımlı eğitimler aldım hem çok güzel dostlara sahip oldum. Sevgi Akademi hayatımda dönüm noktalarından biri oldu. Birbirinden değerli hocaları süperdi. İyi ki Sevgi Akademiyi tercih etmişim. Şuanda kendi işimin sahibi oldum ve hocalarıma çok çokk teşekkür ediyorum. Onları çok özledim.. Özellikle Aysun hocamı çok seviyorumm. Bu mesleği düşünenler varsa doğru sektöre atıcağınızdan eminin. Sevgi Akademi yorumlarımı tecrübelerimi sizinle paylaştım. Güzellik uzmanlığı kursu izmirde araştıran arkadaşlarıma umarım katkısı olur. Yüzyüze görüşmelere gitmenizde fayda var. Ankarada Oturanlar varsa kuzenim Çiğdem Akdemisine gitmişti ve konuşmamızda oradan memnun kaldığını söylemişti.

14. 19 Eylül 2018
  15. Smyrna_35_girls

Smyrna_35_girls Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    1
    Ben de şu aralar izmir’de estetisyenlik kursu araştırıyorum arkadaşlar. Yorumlardan gördüğüm kadarıyla Sevgi Akademi yorumlar daha fazla. İzmir içinde estetisyenlik kursu fiyatları ile beraber araştırıp memnun olan olmayan düşüncelerini bizimle paylaşırsa sevinirim.

16. 19 Eylül 2018
  17. Maydonozz

Maydonozz Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    1
    Ben de şu aralar izmir’de estetisyenlik kursu araştırıyorum arkadaşlar. Yorumlardan gördüğüm kadarıyla Sevgi Akademi yorumlar daha fazla. Sevgi Akademi ücreti ve İzmir içinde estetisyenlik kursu fiyatları ile beraber araştırıp memnun olan olmayan düşüncelerini bizimle paylaşırsa sevinirim.

18. 19 Eylül 2018
  19. Nailbeauty

Nailbeauty Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    16
    Yukarıdaki linkten fiyat bilgisine bakılabiliyor

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.