• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Estrofem yardim !!!

Portakal91

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
37
9
Arkadaslar merhaba ben bu ay asilama oncesi estrofem kullaniyorum.Buradan arastirdigim kadariyla estrofem genelde gecikme yapiyor.Benim adet tarihime daha 8 gun olmasina ragmen lekelenmem basladi.Boyle bi durum yasayan var mi aranizda ?

Portakal91

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
37
9
Arkadaslar ya burda 2 tane konu actim kimse yardimci olmadi. Gercekten hic basina boyle birsey gelen yok mu ?

Perfect Match

Shesintheresomewhere⚛️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
84
94
Arkadaslar ya burda 2 tane konu actim kimse yardimci olmadi. Gercekten hic basina boyle birsey gelen yok mu ?
Merhaba canim ben uc kez kullandim bu ilaci, su an ucuncu transferimdeyim ama basima boyle bir sey gelmedi.. rahim duvarini kalinlastiran bir ilac olarak biliyorum.. en guzeli ulasabiliyorsan doktoruna, hemsirene sorman.. ya da bir eczaciya da sorabilirsin.. cok yogun bir kanama degilse normal olabilir.. insallah guzel haberler alirsin en kisa zamanda🙏🍀

saribaykus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2017
1.448
1.036
Merhaba evet bende kullanmıştım transfer sürecinde gecikme yapıyor ama lekelenme olmamıştı muhtemelen farklı bir sebepten ötürü leke gelmiştir

Portakal91

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
37
9
Cevaplariniz icin tesekkur ederim arkadaslar.Regle dondu.Erken gelmis oldu bende anlayamadim.Doktorum ilaci kestirtti

Minikmucizemmmmmm

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2019
149
106
Merhaba canım Dr bana da verdi klomen kullandım 5 gün bittikten sonra catlatma iğnesi verdi sabah akşam estrofem verdi rahim duvarı ince bebek tutunamaz kalinlastirmadi için dedi

Portakal91

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
37
9
Canım bana da bugün bu ilacı verdi Dr ama sorduğumda rahim duvarı ince bebek tutunsun diye verdim dedi bugün başladım bismillah diyerek
Evet canim banada o niyetle vermisti.Rahim duvarini kalinlastirip gebeligi kolaylastirsin diye.Su an biraktirdi ama.Gecikme yaptigini biliyorum bu ilacin ama erken getirdigini bilmiyordum..

Yukarı Alt