Esya degisikligi fikre ihtiyacim var

Sweet mummy

👰+🤵=👨‍👩‍👧‍👧
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
219
Merhaba kk nin degerli hatunlari. An itibariyle ev sahibi totomuza tekmeyi basti ingiltereden kesin donus yapacakmis cikmamizi istedi 15 temmuzda kira sozlesmemiz bitiyordu esim haziranda cikariz demis bi evimiz var merkezde biz ilcedeyiz simdi burada da bi ev almak istiyoruz nasipse 5 yillik evliyim esyalarimi sadece istikbalden aldim ama cok sıkıldim artik bunlardan chester tarzi mobilyalar hosuma gidiyor sizce gereksiz bi alim mi olur esyalarimi ekleyecegim birde yemek masadi sart mi mutfaktada 4 kisilik masam var 5 yildir 6 kisilik masayi iki kere kullandim simdiden fikirlere tesekkurler 20190318_171643.jpg 20190318_171656.jpg

AysegulDegirmen56

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Selamlar dekorasyon konusundaki fikirlerinizi ....com dan alabilirsiniz. Farklı kapsamlarda paketler var, birini seçiyorsunuz sonra eşyanıza, alanınıza uygun tasarımlar geliyor genç iç mimar ekibi tarafından. Hepsi online zamanınızı almıyor hem de tam zevkinize göre ölçüye göre, yani profesyonel bir dekorasyon oluyor. Fiyatları da çok uygun, 45 liradan başlıyor paketler. Ben mutfağım için yaptırdım, eşyalar için de yönlendiriliyorsunuz, çok pratik çok şık öneririm. Aşağıda sitelerini paylaşıyorum, Instagram'dan da ulaşabilirsiniz kendilerine. tüm dünyaya hizmet veriyorlar. Tasarlayolla diye aratabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

sapkali

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.083
Selamlar dekorasyon konusundaki fikirlerinizi ....com dan alabilirsiniz. Farklı kapsamlarda paketler var, birini seçiyorsunuz sonra eşyanıza, alanınıza uygun tasarımlar geliyor genç iç mimar ekibi tarafından. Hepsi online zamanınızı almıyor hem de tam zevkinize göre ölçüye göre, yani profesyonel bir dekorasyon oluyor. Fiyatları da çok uygun, 45 liradan başlıyor paketler. Ben mutfağım için yaptırdım, eşyalar için de yönlendiriliyorsunuz, çok pratik çok şık öneririm. Aşağıda sitelerini paylaşıyorum, Instagram'dan da ulaşabilirsiniz kendilerine. tüm dünyaya hizmet veriyorlar. Tasarlayolla diye aratabilirsiniz.
Vay be nasıl bi hizmetmiş.Şu an için ihtiyacım yok ama fikre bayıldım.Bikaç ay önce bilsem yarardı işime.

Sağ olun 🥰

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı Alt