Etek hakkında ne düşünüyorsunuz?

hanimishalasi

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
Siyah çok eteğim var o yüzden açık renkli almak istiyorum. Ve beyazı cok hosuma gitti ama kullanırken çok dikkat çeker mi nasıl durur bilemedim. Beyaz olmazsa diğer rengini alacağım ama onu da kombin yaparken zorlanırım gibi geliyor. Beyazı alayım mı ne dersiniz?

Eklentiler

Tembel Koala

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.708
Beyazın omzundakiler son resimde olsa hoş dururdu bence. Ama beyaz daha sportif falan duruyor, ha bu arada o açık bacak kısmını kapat, tabiri caizse ayak bileklerinden tahrik olanlar var ........... 🙄🙄
O son renkte gayet herşeye uyar, yeşil, turuncu falan hariç. Bence kahverengiyle de güzel durur, ayakkabı çanta, şal falan, mor da 🤔 zevk meselesi gerçi.

hanimishalasi

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
Beyazın omzundakiler son resimde olsa hoş dururdu bence. Ama beyaz daha sportif falan duruyor, ha bu arada o açık bacak kısmını kapat, tabiri caizse ayak bileklerinden tahrik olanlar var ........... 🙄🙄
O son renkte gayet herşeye uyar, yeşil, turuncu falan hariç. Bence kahverengiyle de güzel durur, ayakkabı çanta, şal falan, mor da 🤔 zevk meselesi gerçi.
Üstleri de çok güzel ama sadece etek alacaktım :) dediğin gibi vizonumsu krem gibi olan kahverengiyle cok güzel kombinlenir ama cıvıl cıvıl olmaz sanki, bu yaz beyaz baya moda ama biz alışık olmadıgımız için korkarak aldım ama beyazı aldım :))) bu arada benim boyum maalesef kısa :KK70: umarım uzun gelmez :KK70:

Yukarı Alt