Etkisinden Kurtulamadım Dediğiniz

sendemibrutus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
28 Mart 2013
Mesajlar
1.977
Emoji Skoru
1.776
Çocukken Fareler ve İnsanlar'dan, son yıllarda ise Khaled Hosseini'nin Bin Muhteşem Güneş romanından inanılmaz etkilenmiştim. İkisi de mutlaka okunması gereken kitaplar. Bin Muhteşem Güneş'in anlatım dili çok doyurucu, hem edebi anlamda hem de sürükleyicilik konusunda çok başarılı.
Bin Muhteşem Güneş evet okudum çok güzel o da 💕
 

sendemibrutus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
28 Mart 2013
Mesajlar
1.977
Emoji Skoru
1.776
Jean Christophe Grangé'nin Siyah Kan, kitap okumaya uzun süre sonra dönüş yaptığım kitaptır, bundan 10 sene önce. Polisiyenin en şeytani örneklerinden biri bana göre; bir insan bunu nasıl düşünebilir diye çok kez şaşırtmıştır beni okurken.

Bir de Frank Schatzing - Sürü ve Limit kitapları. Bunlar da bilimkurgu türünde bana göre çok başarılı kitaplar. Sayfa sayıları 1000 civarı ama 400 sayfalık bir kitap gibi akıp gidiyor, bittiğine çok üzülüyorsunuz. Bilim alanında çok fazla araştırma ve emekle yazılmış kitaplar.
Ilk belirttiğiniz kitabı okumak isterim.
 

Pink_Butterfly92

🐾🐣
Kayıtlı Üye
Katılım
23 Mart 2015
Mesajlar
6.170
Emoji Skoru
3.680
Bu kitap inanilmaz etkilemişti beni...
 

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-01-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 239 gün kaldı.

Bebeğinizin artık küçük bir karaciğeri var. Karaciğer besinlerin işlenmesinde önemli bir rol oynar. Aşırı kan şekerini saklar ve ihtiyaç anında tekrar serbest bırakır. Yağları saklar ve gerektiğinde yakar. Aşırı proteinleri (amino asitler) ayrıştırır. Kan pıhtılaşma faktörlerini sentezler ve alkol dahil zehirli maddeleri ayrıştırır. Bebeğinizin ağzı, çenesi, yemek borusu, safra kesesi, midesi, bağırsakları, pankreası ve akciğerleri şekillenmeye başladı.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt