Ev bitkilerim

inanna gg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.123
Kizlar merhaba, benim evdeki 7 yillik bitkilerim sineklendi ve sinekler tüm evi sardi.
Nasil kurtulabilirim bana bir çare onerir misiniz

captain price

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
68.391
fesleğen sinek kovar diye biliyorum. fesleğen dikin bi de. onun dışında kesin bi ilacı vardır ama.

can09e

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
43.357
Bizim de var bitkilerimiz ev kaplı diyebilirim bitkiyle ❤ lakin 1 2 tane uçuyor küçücükler çok rahatsız etmiyor. Senin sinekler çok mu? Ne yapabilirsin toprak değiştirme havalandırma yapılabilir.. bir de başka şeylerden de kaynaklanıyor olabilir onları da kontrol edebilirsin.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 235 gün kaldı.

Omuriliği koruyan tüp kapanmış durumda. Hipotalamus (yemeği, cinsel davranışları ve sıcaklığı düzenleyen ara beyin yapısı) bugün yarın şeklini almaya başlayacak. Ağzın ilkel görüntüsü ortaya çıkmaya, gırtlak gelişmeye başlamıştır. Bebeğiniz şimdi C şeklinde ve bir kuyruğu bulunuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

88_SOLITARY_WITCH_88

Aktif Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
4.178
Kizlar merhaba, benim evdeki 7 yillik bitkilerim sineklendi ve sinekler tüm evi sardi.
Nasil kurtulabilirim bana bir çare onerir misiniz
Toprağa yuvalanıyorlar toprak uzun süre çok nemli kaldığında, o nedenle iyi bir torf ve perlit karışımıyla (yeni aldığım bazı marka topraklar bile içinde böcekli çıktığından aldığınız ürüne dikkat edin ben Verve kullanıyorum koçtaş tan)toprakları değiştirmeniz gerekli maalesef yoksa toprak su gördüğü anda içindeki yavrular büyüyüp çıkıyor
Değiştirene kadar sigara içen varsa toprağın üzerini külle kaplayın bayağı kesiyor sineği,bu arada etrafa sirkeli su bırakın içine gelip ölüyorlar.
Çok sinir bişey ben de yaşadım 🦋 Ve benim oldukça fazla bitkim var :)

inanna gg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.123
Bizim de var bitkilerimiz ev kaplı diyebilirim bitkiyle ❤ lakin 1 2 tane uçuyor küçücükler çok rahatsız etmiyor. Senin sinekler çok mu? Ne yapabilirsin toprak değiştirme havalandırma yapılabilir.. bir de başka şeylerden de kaynaklanıyor olabilir onları da kontrol edebilirsin.
Benim de baslarda cok azdi su an tum evi sardilar dikkatli olun caresine bakin bence

inanna gg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.123
Toprağa yuvalanıyorlar toprak uzun süre çok nemli kaldığında, o nedenle iyi bir torf ve perlit karışımıyla (yeni aldığım bazı marka topraklar bile içinde böcekli çıktığından aldığınız ürüne dikkat edin ben Verve kullanıyorum koçtaş tan)toprakları değiştirmeniz gerekli maalesef yoksa toprak su gördüğü anda içindeki yavrular büyüyüp çıkıyor
Değiştirene kadar sigara içen varsa toprağın üzerini külle kaplayın bayağı kesiyor sineği,bu arada etrafa sirkeli su bırakın içine gelip ölüyorlar.
Çok sinir bişey ben de yaşadım 🦋 Ve benim oldukça fazla bitkim var :)
Cok tesekkur ederim galiba benim de tek carem topraklarini değiştirmek olacak, ben de bahsettiginiz topragi alayim

Yukarı Alt