Ev bitkilerim

captain price

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2015
23.276
74.839
fesleğen sinek kovar diye biliyorum. fesleğen dikin bi de. onun dışında kesin bi ilacı vardır ama.

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
17.238
47.419
Bizim de var bitkilerimiz ev kaplı diyebilirim bitkiyle ❤ lakin 1 2 tane uçuyor küçücükler çok rahatsız etmiyor. Senin sinekler çok mu? Ne yapabilirsin toprak değiştirme havalandırma yapılabilir.. bir de başka şeylerden de kaynaklanıyor olabilir onları da kontrol edebilirsin.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 90 gün kaldı.

Bebeğinizin kas elastikiyeti yavaş yavaş gelişmektedir. Ve bu gelişme bebeğinizin kavrama gücüne yansımaktadır. Bebeğiniz geliştikce ve kuvvetlendikce daha aktif hale gelecek ve bu aktiflik veya hareketlilik bazen sizi uykunuzdan uyandıracak kadar şiddetlenecektir. Bebeğinizin boyu ortalama 25 cm. ve bebeğinizin ağırlığı ortalama 1 kg. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

88_SOLITARY_WITCH_88

Aktif Üye
Pro Üye
21 Mayıs 2016
1.055
4.207
Kizlar merhaba, benim evdeki 7 yillik bitkilerim sineklendi ve sinekler tüm evi sardi.
Nasil kurtulabilirim bana bir çare onerir misiniz
Toprağa yuvalanıyorlar toprak uzun süre çok nemli kaldığında, o nedenle iyi bir torf ve perlit karışımıyla (yeni aldığım bazı marka topraklar bile içinde böcekli çıktığından aldığınız ürüne dikkat edin ben Verve kullanıyorum koçtaş tan)toprakları değiştirmeniz gerekli maalesef yoksa toprak su gördüğü anda içindeki yavrular büyüyüp çıkıyor
Değiştirene kadar sigara içen varsa toprağın üzerini külle kaplayın bayağı kesiyor sineği,bu arada etrafa sirkeli su bırakın içine gelip ölüyorlar.
Çok sinir bişey ben de yaşadım 🦋 Ve benim oldukça fazla bitkim var :)

inanna gg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2018
256
1.129
Bizim de var bitkilerimiz ev kaplı diyebilirim bitkiyle ❤ lakin 1 2 tane uçuyor küçücükler çok rahatsız etmiyor. Senin sinekler çok mu? Ne yapabilirsin toprak değiştirme havalandırma yapılabilir.. bir de başka şeylerden de kaynaklanıyor olabilir onları da kontrol edebilirsin.
Benim de baslarda cok azdi su an tum evi sardilar dikkatli olun caresine bakin bence

inanna gg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2018
256
1.129
Toprağa yuvalanıyorlar toprak uzun süre çok nemli kaldığında, o nedenle iyi bir torf ve perlit karışımıyla (yeni aldığım bazı marka topraklar bile içinde böcekli çıktığından aldığınız ürüne dikkat edin ben Verve kullanıyorum koçtaş tan)toprakları değiştirmeniz gerekli maalesef yoksa toprak su gördüğü anda içindeki yavrular büyüyüp çıkıyor
Değiştirene kadar sigara içen varsa toprağın üzerini külle kaplayın bayağı kesiyor sineği,bu arada etrafa sirkeli su bırakın içine gelip ölüyorlar.
Çok sinir bişey ben de yaşadım 🦋 Ve benim oldukça fazla bitkim var :)
Cok tesekkur ederim galiba benim de tek carem topraklarini değiştirmek olacak, ben de bahsettiginiz topragi alayim

Yukarı Alt