En Sevmediginiz Ev Isi

• Ankete Katılan
    2.801

Anka

24.06.2019=> 75,4 1. Hedef 70 🤩
Pro Üye
Emoji Skoru
60.166
Selam kızlar
Bu gün kızımın yatağını sildim
Koltuk sildim
Balkonu yıkadım
Çamaşır yıkadım serdim topladım katladım yerleştirdim (ne kadar uğraşıyoruz bi çamaşır için dimi :ruh:
Bütün evi süpürdüm koltukları çeke çeke

Yemek ve bulaşıkları yazmıyorum

Shewolf15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.126
Selam kızlar
Bu gün kızımın yatağını sildim
Koltuk sildim
Balkonu yıkadım
Çamaşır yıkadım serdim topladım katladım yerleştirdim (ne kadar uğraşıyoruz bi çamaşır için dimi :ruh:
Bütün evi süpürdüm koltukları çeke çeke

Yemek ve bulaşıkları yazmıyorum
Maşallah canım valla iki gündür sadece ama sadece yatıyorum 🤦

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-08-2019

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 36 gün kaldı.

Bugünlerde bebeğinizin cildi pembe ve pürüzsüz gözüküyor. Çünkü cildinin altında biriken yağlar kılcal damarların kırmızılıklarının görünmesini maskeliyor. Son zamanlarda daha şiddetli ve daha sık Braxton-Hicks Kasılmaları yaşayabilirsiniz. Hatta bu kasılmalar ağrılı olabilir ama normaldir. Bebeğinizi hastaneden evinize götürürken arkaya bakan bebek koltuğuna ihtiyacınız var. Bebeğinize hala bir isim bulamadınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Shewolf15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.126
Kızlar 9 kg makinada çift kişilik elyaf Yorgan yıkanıyor mu

Bugünlerde bebeğinizin cildi pembe ve pürüzsüz gözüküyor. Çünkü cildinin altında biriken yağlar kılcal damarların kırmızılıklarının görünmesini maskeliyor. Son zamanlarda daha şiddetli ve daha sık Braxton-Hicks Kasılmaları yaşayabilirsiniz. Hatta bu kasılmalar ağrılı olabilir ama normaldir. Bebeğinizi hastaneden evinize götürürken arkaya bakan bebek koltuğuna ihtiyacınız var. Bebeğinize hala bir isim bulamadınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Shewolf15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.126
Hadi yorgani göndereyim de mekanizmalı kruvaze perde nasıl sökülüp takılır Allah im ağlayacağım 😖

Kmsl Hnd

Kızlarım herşeyimmm❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14.691
Kızlar nabersiniz nasılsınız çoktandır yazmıyorum çok sessizleşmişti burası biraz aktifleştirelim🤣🤣🤣

Hepinize iyi bayramlar bu arada😜😜😜😜

Sabah beri yaptığım
Salon toplandı
Kızın odası toplandı
Bulaşıklar makinaya atıldı
Elde yıkanacaklar yıkandı

BiraZdan biber dolması yapacağım minnoşum izin verirse biraz da yaprak sararım

Şimdilik bu kadar akşama kalan işleri yazarımmm💋💋💋💋💋

Yukarı Alt