Ev İşlerine yardımcı,Hasta bakıcısı, Çocuk Bakıcısı Arayanlar için ilan siteleri

Bluecns

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Katılım
11 Ocak 2016
Mesajlar
17
Emoji Skoru
6
Yaş
31
Merhaba Arkadaşlar,

Çocuk bakıcısı arayışı çok uğraştırıcı ve maliyetli olduğu için bakıcı bulabileceğiniz birkaç site paylaşacağım.

İlk olarak en garanti ve uğraştırmayan yöntemin Özel istihdam büroları olduğunu belirtmek isterim. Fakat hizmet karşılığında 1 maaş komisyon ödemek zorundasınız.

İlan verip başvuran adaylar arasından seçim yapabileceğiniz ücretli siteler ise;
İlan ücreti 300-400 tl arasında olup 2 aylık ilan sürecinde ilana başvuru yapan aday cvlerini görebilirsiniz.

1 ay boyunca ilana başvuran yada aday havuzundan 20 aday cvsi yaklaşık 200tl civarında, 3aylık ilan ve 60 aday ise 400tl civarında gold üyelik satıyorlar.

Direk adayları seçip siteye adayın ücretini ödüyorsunuz. Ücretin içinde sitenin komisyon ücreti bulunmaktadır. Genelde saatlik bakıcılar bulunmakta

Ücretsiz bakıcı ilan siteleri ise ;

Site tamamen ücretsiz bir ilan sitesi olup hiç bir ücret almıyorlar. Güvenlik için üyelik sırasında tc ve cep onayı yapıp amaç dışı ilanları kabul etmiyorlar. İlanda süre yok. Verdiğiniz ilana adaylar başvuru yapmak için direk sizi arıyor yada whatsaapdan yazıyorlar. Ücretli sitelere para vermeden önce denemekte fayda var.

Bu sitede tamamen ücretsiz bir ilan sitesi güvenlik için bir bilgi yada kontrol göremedim. Tasarım olarak da çok iyi olmasa da ilan verilebilinir.

Yine ücretsi bir site, verilen ilana başvuranlarla mesajlaşıp iletişim kurabiliyorsunuz. Site danışmanlık sitesine bağlı olduğu için bilgilerinizi kullanma ihtimali var.

Yeni siteler eklenecektir. Umarım işinize yarar
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı Alt