Ev Planı

kronick

bize her yer TRABZON:)
Pro Üye
Emoji Skoru
26
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

kızlar plan nasıl sizce?yorumlamanızı rica etsem.2 oda 1 salon burası.siz olsaydınız nasıl değiştirirdiniz?ne yapardınız....?

Krdi

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
18
La bacım ele sorular soruyon ki? Ben baştakini akciğer zannettim sonra dedim ki bu kız mimar akciğer olmas sobaya da benziyo.
Ya kro mimarlık eğitimi alıyoz sayende ha 4 sene sonra tiploma da verecen mi?:biggrin:

kronick

bize her yer TRABZON:)
Pro Üye
Emoji Skoru
26
Krdi .!.:
La bacım ele sorular soruyon ki? Ben baştakini akciğer zannettim sonra dedim ki bu kız mimar akciğer olmas sobaya da benziyo.
Ya kro mimarlık eğitimi alıyoz sayende ha 4 sene sonra tiploma da verecen mi?:biggrin:
la krdii allah seni davul etsin emii:laugh: :laugh: :laugh: ne akciğeri laaa.....ev planı verioz yaranamıyoz yinede laaa.ben burda entellektüel birikimlerimle mesleki tecrübemi harman etmek suretiynen sizin ufkunuzu genişletmeye çalışıyom laaa:biggrin: :biggrin:

kuzum

Bu konida hassasum
Pro Üye
Emoji Skoru
269
kronick .!.:
la krdii allah seni davul etsin emii:laugh: :laugh: :laugh: ne akciğeri laaa.....ev planı verioz yaranamıyoz yinede laaa.ben burda entellektüel birikimlerimle mesleki tecrübemi harman etmek suretiynen sizin ufkunuzu genişletmeye çalışıyom laaa:biggrin: :biggrin:
Yerim senin entellektüel birikimini sn ve de sevgili mimar kro hn. Bende hiçbir halta benzetemedim bu planı mılanı. Ama anlıyomuş gibi yapıp , çok güzel olmuş ellerine sağlık yarında bize gel diycem artık:laugh: :laugh: :laugh:

seyda_66

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
42
bence güzel yanliz veya tek cocuklular icin yaniz ama
benim hayalimdeki ev plani deyil inankiiiii
benim hayalimdeki ev plani tiriplesler varya oooooo

canavar

Yılmak yok. Yola devam...
Pro Üye
Emoji Skoru
161
Çok basit fakat acayip sevimli bir plan olmuş. Ufak ayrıntılar sayesinde tek düzelikten kurtulmuş. Bu şekilde ikiz yazlık ev gibi gözüküyor. Fakat bu şekilde evlerin yerleri değiştirilirse apartman dairesi olarakta kullanılabilir. Benim çok çok hoşuma gitti. Tebrik ediyorum seni.
Bir gün yazlık yaptırırsam projeni ve çalarsam bana kızmazsın değil mi? :)

kakule

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
KROCUM BU İŞTEN UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI OLMAYAN BİRİ OLARAK BEN SADECE ORDAKİ MUTFAK TEZGAHINI VE EVYEYİ GÖRDÜM:)
KRDİ SENİDE AKCİĞER BENZETMENE BAYILDIM YANİ HEEE.. KRO PLAN DİE YAZIYO SEN KADAVRA OKUYON:)

tatlicadiarzu

O Bir Dadas
Pro Üye
Emoji Skoru
8
kro tam hayalimdeki ev kibrit kutusu gibi bana doğum günümdeki süprizin bumuydu yoksa bu evimi yaptırcan bana:1shok:

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Emoji Skoru
21.198
çok cici ama evin girişinde küçük bir antre daha iyi olurdu bana yaparsan öylesi olsun bari:laugh:

Yukarı Alt