Ev Salçası Tadinda Salça

Bebegimle

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
1.270
121
Selamm kızlar..

Bnm Salcami Esimin Anannesi yapiyor ama kiyamiyorum ona ve bende kendim yapamiyorum ve bu El yapimi kendin yaptigin salca gibisi olmuyor..

Böle tuzlu el yapimi gibi satilan salcalar var mi kizlar bildiginiz güzel bir tanidik marka alabilicegim güvenilir ?

Son düzenleyen: Moderatör:

serap_gol

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2011
427
30
geç bir cevap olacak ama bizim tarafın salçası var satılıyor marketlerde tokatlıyım ben
olca var eser var öncü var dediğin gibi tuzlu salçalar ve kolay kolay bozulmuyor biz hep memleketten getirtirdik ama
artık marketlerde satılıyor hep
özkaleli var dene pişman olmıcaksın canım

Bebegimle

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
1.270
121
geç bir cevap olacak ama bizim tarafın salçası var satılıyor marketlerde tokatlıyım ben
olca var eser var öncü var dediğin gibi tuzlu salçalar ve kolay kolay bozulmuyor biz hep memleketten getirtirdik ama
evet cnm olca ve önücü bende buldum olcayı aldım ama memnun kalmadim hazır salcaya tuzu katıp karıştırmışlAR GİBİ cok kötü acaba öncü de ölemi bilemiyorum denemek lazım :)) sen hangisinden memnunsun? eseri hic görmedim henüz..

Birde TAT salca var KÖY diye acaba o güzel mi hic kullandin mi ?

Son düzenleme:

bulca

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
31.110
40.341
evet cnm olca ve önücü bende buldum olcayı aldım ama memnun kalmadim hazır salcaya tuzu katıp karıştırmışlAR GİBİ cok kötü acaba öncü de ölemi bilemiyorum denemek lazım :)) sen hangisinden memnunsun? eseri hic görmedim henüz..

Birde TAT salca var KÖY diye acaba o güzel mi hic kullandin mi ?

Biz salçamızı kendimiz yaptıgımız için hazır almıyoruz ama hazır alan komşularımız var onlarda öncünün biber ve domates salçasını alıyorlar çok memnunlar.

umudumuz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
65
5
Selamm kızlar..

Bnm Salcami Esimin Anannesi yapiyor ama kiyamiyorum ona ve bende kendim yapamiyorum ve bu El yapimi kendin yaptigin salca gibisi olmuyor..

Böle tuzlu el yapimi gibi satilan salcalar var mi kizlar bildiginiz güzel bir tanidik marka alabilicegim güvenilir ?
merhaba şimdi gördüm de yazınızı bu sene almadıysanız ev yapımı salça var elimizde isterseniz tadına bakmanız için gönderebilirim beğenirseniz alırsınız

Bebegimle

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
1.270
121
merhaba şimdi gördüm de yazınızı bu sene almadıysanız ev yapımı salça var elimizde isterseniz tadına bakmanız için gönderebilirim beğenirseniz alırsınız
sagol cnm esim simdi TAT Köy salcasina alisti

_concon_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2014
150
5
bebeğini ALLAH bağışlasın hamilesin galiba ya bu hamile çizelgesini nasıl yaptın ben yaptım olmuyor :)

letizia

Mina'm
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
5.005
508
Canım ben bir ara ÖNCÜ'nün salçalarını kullanmıştım hazır salça olduğu hiç belli olmuyor yemekte ev salçası gibi tadı.

serap_gol

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2011
427
30
bebeğini ALLAH bağışlasın hamilesin galiba ya bu hamile çizelgesini nasıl yaptın ben yaptım olmuyor :)
sağolasın allah her isteyene nasip etsin
kullanıcı kontrol paneli
profili düzenle
bebeğinizin tahmini doğum tarihi var
oraya tahmini doğum tarihini giriyorsun çıkıyor
ben öyle yaptım

Yukarı Alt