Popüler Konu Ev Yapımı Lavaş-Mersin Tantuni (01 TR Paşa Sponsorluğunda)

sey_ren

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.392
51
:KK1:sende çok yaşa canım
seleci kadınlar birşey satmadan gitmezler.Bende size tantuni dışında tatlı neyim satarım bellimi olur.Olmasada olur zorla satarım.:KK76::KK76:
Kız bu arada sabah kahvaltıya arkadaşım gelecek :KK52:ben hala buradayım.Saat 10 da açılış var oraya yetişeceğim:KK14:
öğlen 12-13 arası pazara gitmem lazım:KK55: akşama eşime yemek bu arada bahçemi temizledim otları bitiremedim devam etmem lazım:18: 2 ayak 1 değil bir kaç pabucada sığsa ben bu işleri nasıl yetiştireceğim.:KK55:Hıhh şimdi de bizim dayının gelin faceden yazmış abla pazar müsaitsen sana gelcez diye yandık daha cumartesi yeni başladı:KK1::KK1:
hoş gelsin am seviyom be edoşumu:KK9:
yani artık be kaçayım tatlım Allaha emanetsin.

(kaçtır aynı şeyi yazıyor ama bir türlü kaçamıyorum sanırım kendimi pc den kovmam lazım)
hadi kaçtım ben :KK16::KK54::KK55::KK55:

sey_ren

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.392
51
kız evde çiğ köfteyi nasıl yapıyorsun
ben kaç kez denedim olmadı hazırlar gibi
ama geçen yıllarda bir kermes te yemiştim çiğ köfte kadının birinin yaptığı aynı hazır gibiydi benim ki öyle olmuyor:KK50:ben beceriksiz miyim acaba:KK5:
:KK4:sana mesajı yazdım yollarken pc ısınıp kapandı sap gibi ekrana bakakaldım bebekim ya
çiğköftenin püfü
*ince esmer bulgur
*sadece rende veya robottan geçmiş domates
*isot-sarımsak ve özellikle beyaz soğan
*servis etmeden evvel üzerine kızgın yağ dökülüp harmanlanması canım
çiğköfte su ile yoğrulmaz domates yada su eklenip bulguırun şişmesi beklenmez.Bulgur şişerse köfteden çok kısır gibi olur.yoğura yoğura yumuşatacaksın bulguru
birde domates salçası BİMin domates salçası tam köftelik tadıda hartrika fiyatıda şu an indirimde 1 kg 2.5 tl daha ne olsun:KK52::KK76:

atractive

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
12.971
37
:KK4:sana mesajı yazdım yollarken pc ısınıp kapandı sap gibi ekrana bakakaldım bebekim ya
çiğköftenin püfü
*ince esmer bulgur
*sadece rende veya robottan geçmiş domates
*isot-sarımsak ve özellikle beyaz soğan
*servis etmeden evvel üzerine kızgın yağ dökülüp harmanlanması canım
çiğköfte su ile yoğrulmaz domates yada su eklenip bulguırun şişmesi beklenmez.Bulgur şişerse köfteden çok kısır gibi olur.yoğura yoğura yumuşatacaksın bulguru
birde domates salçası BİMin domates salçası tam köftelik tadıda hartrika fiyatıda şu an indirimde 1 kg 2.5 tl daha ne olsun:KK52::KK76:
domatesle ve suyla kabartarak yoğurmayacaksam bulguru nasıl yumuşatacağım kız
anlamadım ya bebeğm ya rica ediyorum topiğine aşamalarıyla yapabilrsen eniştenin telden işte çekip koysana tarifi bi gün:26:

sey_ren

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.392
51
domatesle ve suyla kabartarak yoğurmayacaksam bulguru nasıl yumuşatacağım kız
anlamadım ya bebeğm ya rica ediyorum topiğine aşamalarıyla yapabilrsen eniştenin telden işte çekip koysana tarifi bi gün:26:
tamam canım zaten gelin gelecek ya oda çiğ köfte istedi harbi rekor kırdım pazar günü çeker aşama aşama anlatırım bebekim.
su eklersen bulgur şişerse işte çiğköfte olmaktan çıkıyor bunun sırrıda burda.çiğköfte yapmak için valla hem bilek hem kas lazım görsen benim kollara inanmazsın valla:KK1:
sen yoğura yoğura yumuşatıcaksın onu

atractive

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
12.971
37
tamam canım zaten gelin gelecek ya oda çiğ köfte istedi harbi rekor kırdım pazar günü çeker aşama aşama anlatırım bebekim.
su eklersen bulgur şişerse işte çiğköfte olmaktan çıkıyor bunun sırrıda burda.çiğköfte yapmak için valla hem bilek hem kas lazım görsen benim kollara inanmazsın valla:KK1:
sen yoğura yoğura yumuşatıcaksın onu
ben çok güçsüzümdür o konularda ya:26:ben kime yoğurttursam ki acaba çiğ köfteyi babama mı yoğurttursam:KK9:

sey_ren

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.392
51
:KK1:eee babana yoğurttur tabe senin tırnakların falan kırılır alimallah:KK33::KK76::KK36:

sey_ren

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.392
51
Az kaldı hadi köfteyi yoğuracak birilerini bulacaksın kız:KK1:
tırnağınada bir üzüldüm bir üzüldüm anlatamam:KK76:

Yukarı Alt