• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Popüler Konu Ev Yapımı Lavaş-Mersin Tantuni (01 TR Paşa Sponsorluğunda)

sey_ren

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.391
52
Yüreği vede gönlü güzel arkadaşlarım,hakkınızı helal edin şimdi ev temizliği işine gitmiştim yeni geldim.Hepinize çook teşekkür ederim mesajlarınızı tek tek cevaplıcam inşallah önce eşime çocuklarıma sofra hazırlayayım.Öpüyorum hepinizi.Güzel yorumlarınız tüm yorgunluğumu aldı götürdü.Allah sizlerle buradaki kalıcılığımı daim etsin inşAllah.

Chelzy

İkiz oğlan anası
Pro Üye
20 Ocak 2008
13.421
26.657
Yarısan butun yemekler harıkaa.
Unıversıte gunlerım geldi aklıma.Her öğün yerdik.
Ellerinize sağlıkk.
Başarılarr.

ebyar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2013
2.754
3.419
ayyy bu yarışmayı benim yüreğim kaldırmayacak :KK30:
çok güzel görünüyor ellerinize sağlık tantuniyi de bi severim ki gece gece nasıl canım istedi :KK56:
benim nişanlım adanada doğup büyüdü için kebaplara, tantuniye... çok düşkün
beni de et canavarı yaptı
bi gün bende evde deneyip güzel bir sürpriz yapabilirim ona :KK1:
başarılar diiyorum hoş bu tarifle pekte ihtiyacınız yok ama :KK9::KK9:

KelebeklerSonsuzaUcar

Elif Ebrar'ım
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2011
2.915
290
Ama ama yaaaa bu bana yapılamaz...:KK19::KK19: Kaç zamandır canım tantuni istiyordu...:KK39::KK39: Gerçi ben tavuk tantuniyi daha çok severim ama olsun adı tantuni yaa canım çekti şimdi...:KK52::KK52::KK52:
Ne yaptın sen sey_ren yaaa....
:KK20::KK20: Ellerine sağlık.. :KK16::KK16:Herşey çok güzel ve lezzetli gözüküyor.. :KK56::KK56:
Ellerine sağlık.. Başarılar dilerim...
:KK16::KK16:

Bu arada sana ve oğluna geçmiş olsun.. İnşaallah oğlunun yanığı çok değildir...
:26:

N e V a

_Rüzgargülü_
Pro Üye
28 Şubat 2011
12.029
9.727
Tantuni yapcaktim yarismada ama vazgectim arkadasa nasipmis :)
Hakeden kazansin,zaten maksat eglenmek paylasim yapmak paylasmak heyecanli oluyor gercekten..
Katilan herkese basarilar,ve herkesin ellerine ve gözlerine saglik :)

MaRaL_

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2009
22.280
12.547
ellerinize saglik
2 kg un var nerdeyse lava$ dedigimiz durumden kaç tane çikdi acaba bu olçuyle
durum olayini çozebilirsem mutlaka deniycem:KK17:

sey_ren

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.391
52
ellerinize saglik
2 kg un var nerdeyse lava$ dedigimiz durumden kaç tane çikdi acaba bu olçuyle
durum olayini çozebilirsem mutlaka deniycem:KK17:
Canım ya ben onu not düşecektim unuttum.1 kilo 250 gr dı unum.Ama ben bir kaç lavaş daha yaptım onuda tereyağı ile kahvaltıya çıkardım.Birde fırına bir borcam susamlı çörek yaptım.Yani fazla sen 4-5 kişilik yapacaksan 3 bardak un yeter sana.Ama ben gibi değerlendirirsen farklı lezzetler çıkarırsın ortaya.
Güzel arkadaşlarım beni mutlu eden yorumlarınız için teşekkür ederim.Allah razı olsun.Gerçekten o kadar yorgunum ki kusura bakmayın inşallah uzun uzun cevap vereceğim yazdıklarınıza.:KK16:

__giz__

MasaL
Pro Üye
8 Eylül 2012
5.039
7.870
Ellerinize sağlık . Çok güzel görünüyor. Tantuniye bayılırım . :KK56:
Başarılar dilerim .

rabia01

Guru
Pro Üye
16 Ocak 2009
19.825
11.226
hemsom nekadar lezzetli görünüyor öyle :KK56: her an pcye yapisabilirim :KK9::KK9:

tantunide cok sevdim yemeklerden biri ellerine saglik :KK56: basarilar dilerim :KK16::KK16:

resusitasyon

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
29 Kasım 2009
7.065
25
canım öncelikle geçmiş olsun:26: inşallah hem minik hem de sen iyisinizdir.Allah ım beterinden esirgesin..

ve diyecek pek bir şey bulamıyorum aslında:KK31: hani yapışın, sunumun...hepsi çok ama çok güzel
yürekten dile getirmek isterim:nazar::KK16::KK16::KK16:

zaten mutfağını çok beğenirim.samimi anlatımın, elinin becerisi....ve tadamadığım o lezzet gerçekten
buram buram kokusu buralara kadar geldi:KK56: ellerine,yüreğine sağlık.sofranıza bereket, reisinize de en kısa sürede bir iş diliyorum
bu mübarek günde:KK16::KK16::KK16: sana başarılar dilemiyorum, benim bu temennimin kat ve kat üzerinde sergilediğinn:KK19:

5February

|| Rabbime Bin Şükür.. ||
Kayıtlı Üye
1 Mart 2013
4.052
517
Hani yatıya kalırım denir ya..
Tantunu için ben tam da o durumdayım..
Mükemmel..
Bol şans diliyorum..:KK56::KK56:

sey_ren

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.391
52
Ellerine , emeğine sağlık ...

Tantuni benimde çok sevdiğim bir lezzet , evde yapmam ama iyi bir tantunici bulursam kaçırmam :KK56:

Yarışmada başarılar.
Teşekkür ederim canım sağol.:KK16:

Ellerinize saglik,basarilar.Tantuni benim de cok sevdigim bir et yemegi.Olsa da yesem :))
Teşekkürler canım,olsada şu an bende yesem çok açımda:KK1:

Ellerine sağlık:KK56:Başarılar dilerim:KK16:
sağol canım sanada başarılar

hayatıma kastın mı var böyle yapma gözün sevem :KK53: midem tantuni tantuniii diye ağlıyor şu an :84::84::84:

ellerine sağlık gel beni ye diye bağırıyor o tantuniler
:KK1:Sağol canım.Midenin sesine kulak ver Adana yollarına düş bence:KK16:

sunum çok güzel olmuş, çok iştah açıcı görünüyor
baya da uğraşmışsın lavaş filan :)
yarışmada başarılar :)
Ben sunumu hiç beğenmedim canım sizin beğenmenize sevindim.Şaka gibi gelecek ama gerçekten misafirimde gelince resimleme sunum aşaması hem meşakkatli heöde geç saat olduğunda yorgunlukla geçti.3-4 saatlik zaman dilimi 5-6 saate çıktı.Ama değdi diyelim.:KK16:

Muhteşem görünüyor :KK56::KK56::KK56:
Ellerinize sağlık :KK16:
Meg çok mersi:KK16:

ellerine emegine saglik cok guzel olmus tantuni ayran ikilisi oh missss bayilirim ayranda fena kopurmus:KK34::KK34:
Sağol canım,ayran ve şalgam bizim vazgeçilmezimiz.Köpükmesi yoğurttan.Hem kendim yapıyorum hemde yarışma için annemden biraz süzme getirttim:KK1:

Diğer arkadaşlara başarılar dilemişsin, ayoool Bu tarifden sonra diğer arkadaşların sanşımı kaldi. Eline saglık. Harika görünüyor. Bu tarifden sonra kocam beni boşasa yeridir yaniii:)))
:KK1:Bellimi olur canım.Şansı olan kazansın diyorum zaten.İyi olan kazansın demek bu emekler karşısında haksızlık olur.Güzel yorumun için teşekkürler.Kocişini kızdırma hemen git bir tantuni yap adama:KK16::KK1:

sey_ren sen kocaman bir çılgınsın :KK1: naptın gelip gidip fotoğraflara bakıyorum :KK5:
Bu güzel yorumun karşısında sustum kaldım.Sende harikasın başka söz bulamadım canım.:KK16:En kısa zamanda yemen dileklerimle diyeyim bari tatlım:KK56:

offf bu ne nasil canim cekti anlatamam:KK56::KK53::KK53:ellerine saglik canim:KK16:
Teşekkür ederim canım.İmzanıda kıskanmadım değil hani:KK1:

adananın yolları taştan kız sen beni çıkardın baştan:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: mutlaka yapacagımmmmmmmm......eline koluna sağlık:KK56::KK56::KK56::KK56:
Şimdiden afiyet olsun canım,seninde diline sağlık canım:KK16:

oooofffff bu ne yaaa
bitirdin benı şuan...

diyetteyım ben yaaaa. pts ye kadar corba ıccem yaaaaa

katılmıorum artık yarısmaya flaan takipte etmeycem :KK19: diyetımı bozdurcak bu yarısmalar benım :KK52:

şaka bıyana, ellerıne emegıne saglık arkadasım, harıka gorunuyor. nısanın 28 ınden sonra yapcam bunu :KK52:

ben gidip lahanamı kemiriyim :KK6:
Kıyamam ben sana canım ya:26:kötümü ettimki bu tarifi sunmakla şimdi
ya sen lahanayı boşver azıcık ucunda ısır kimse görmeden:KK1:
Sağol canım sanada bol şanslar dilerim.

sey_ren

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.391
52
çok güzel görünüyor ya eline sağlık ,
bu beğendiğim ikinci tarif.
böyle şeylerin evde yapılmışına bayılıyorum ya temiz temiz insan gönül rahatlığıyla yer ,mis gibi oh:KK56:
Beğendiklerinin içinde olmak güzel canım teşekkür ederim,ben genelde dönerimi.lahmacunu aklına gelebilcek bir çok fasfoot şeyleride evde yapmaya gayret ediyorum en azından sağlıklı içinde ne olduğu belli.Özüllikle şu dönerlerin içine konulan lezzet artırıcı tuzun yerine beyaz eti beyaz soğan ile kırmızı eti kırmızı veya mor soğan ile marine ettiğinde yada harmanladığında aynı tadı çok daha fazla lezzeti alabiliyorsun.

İnanılmaz harika bir görüntüdür bu yahu :KK53::KK53::KK52: Ellerinize emginize saglık vallahi canım çekti :KK56: Bence görüntü,fotograflamalar harika olmuş :KK34: Başarılar dilerim sizede :KK19: Hak eden kazansın :13:

Teşekkür ederim Arzum,gerçekten siz böyle söyleyince resimler konusunda mutlu oluyorum.Karanlık net değil diye bayağı hayıflanmıştım.Yolu Adanaya düşen herkesi Allah nasip ettikçe ağırlamaya hazırım canım.Canı çeken beri gelsin:KK1::KK16:Şansı olan vede hak eden kazansın dediğin gibi çok sağol.

yutkundum resmen ya:KK1::KK1::KK1:
:26::KK16:Canım benim hakkını helal et valla.Canınızda çekiyor böyle hakkınızamı giriyoruz ne:26:

Ellerine saglik canim cok guzel ,istah acici gorunuyor:KK56:

bayilirim ben tantuniye :KK16:

bol sanslarin olsun
Sağol lisam artık birinciliği bana devredersin inşAllah:KK1:

Hem evdeki yapımın hem de buradaki sunumun gerçekten çok güzel olmuş, ellerine sağlık, maharetli bir hatunsun vesselam...
Bu güzel yorumun için çook teşekkür ederim canım.Mahret mi eh işte elimizden geldiği kadar baklava börek köfte v.s:KK1:Ha unutmadan sipariş alınır:KK76:

Komşuumm ellerine sağlık,bende çok severim tantuniyi:KK56:
Yarışmada başarılar dilerim:KK16:
:KK16:Oyy komşuum mersi seninde ellerine sağlık.Bende maklubeyi severim hani yani.Hemde terayğı falan yarın annemler gelecek yapacağım valla,başka yolu yok:KK1:Sanada bol şanslar canım

Ellerinize saglik cok guzel olmus, basarilarr dilerimm:KK56:
Sağol canım,şansımız yaver gider inşallah.Yorumların hepsi birbirinden harika:KK16:

sey_ren

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.391
52
Yarısan butun yemekler harıkaa.
Unıversıte gunlerım geldi aklıma.Her öğün yerdik.
Ellerinize sağlıkk.
Başarılarr.
Evet hepsi birbirinden güzel ve güzel hatunların elinden çıkma canım:KK1::KK76::KK24:
Ünv.lise insanın en güzel zamanları imiş valla o yıllar geride kalınca anlıyor insan kıymetini

ayyy bu yarışmayı benim yüreğim kaldırmayacak :KK30:
çok güzel görünüyor ellerinize sağlık tantuniyi de bi severim ki gece gece nasıl canım istedi :KK56:
benim nişanlım adanada doğup büyüdü için kebaplara, tantuniye... çok düşkün
beni de et canavarı yaptı
bi gün bende evde deneyip güzel bir sürpriz yapabilirim ona :KK1:
başarılar diiyorum hoş bu tarifle pekte ihtiyacınız yok ama :KK9::KK9:

Canım benim hakkınızı helal edin valla böyle canı çekenlerin yorumlarını okudukça şöyle komşum olsalarda ikram etsem diyorum.Nişanlın güzel bişe yapmış bence halis kebap ve tantuninin tadını ne verirki hele birde ADANA ise.Garsona çek bir Adana demen yetiyor ama sadece burada:KK1:
Yapıp dene bence nişanlın senin gibi birini seçmekle hata yapmadığını bir kez daha anlasın.:KK16:
Başarı dileklerin için çok mersi eh artık oylarınızı bekliyoruz:KK52::KK52::KK76::KK76:

sey_ren

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.391
52
Ama ama yaaaa bu bana yapılamaz...:KK19::KK19: Kaç zamandır canım tantuni istiyordu...:KK39::KK39: Gerçi ben tavuk tantuniyi daha çok severim ama olsun adı tantuni yaa canım çekti şimdi...:KK52::KK52::KK52:
Ne yaptın sen sey_ren yaaa....
:KK20::KK20: Ellerine sağlık.. :KK16::KK16:Herşey çok güzel ve lezzetli gözüküyor.. :KK56::KK56:
Ellerine sağlık.. Başarılar dilerim...
:KK16::KK16:

Bu arada sana ve oğluna geçmiş olsun.. İnşaallah oğlunun yanığı çok değildir...
:26:

Mutfağımda tavuk döner tarifide var canım oraya bakmadı isen bakabilirsin.:KK24:
Ellerimize sağlık ama sizleri böyle iç geçirince valla benimde içimden birşeyler kopuyor.Beğenmene çok sevindim canım.
Benim elimin kesiği çok değildi ama iki gündür deterjan temizlik ürünler malesef büyüdü.:KK14:Maşallah oğlumun o gece anne yanıyor demesi biraz içimi acıtsada kantaronlu zeytinyağı sürmüştüm acısını 1 saate aldı su toplamadı.Allah razı olsun canım ikimizde iyi diyelim iyi olalım inşallah.

Tantuni yapcaktim yarismada ama vazgectim arkadasa nasipmis :)
Hakeden kazansin,zaten maksat eglenmek paylasim yapmak paylasmak heyecanli oluyor gercekten..
Katilan herkese basarilar,ve herkesin ellerine ve gözlerine saglik :)
:nazar::KK1:Acele davrandım desem olmayacak canım.Tamamen eşimin isteği idi.Bende hadi bir daha gireyim dedim yarışmaya.yoksa pek niyetim yoktu.şansı olan alsın canım.:KK16:

Ellerinize sağlık . Çok güzel görünüyor. Tantuniye bayılırım . :KK56:
Başarılar dilerim .
Sağol canım,sizlerin oyunu alabilirsem daha başarılı olucam inşallah.:KK1::KK76:Bu arada avatarını çok beğeniyorum.Şirinler bana herp masumiyeti ve çalışkanlığı çağrıştırır çocukluğumdan beri.:KK16:

sey_ren

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.391
52
hemsom nekadar lezzetli görünüyor öyle :KK56: her an pcye yapisabilirim :KK9::KK9:

tantunide cok sevdim yemeklerden biri ellerine saglik :KK56: basarilar dilerim :KK16::KK16:
Sağol hemşom.Pc ye yapışma diyorum sana ben.Atla gel hadi:KK55::KK55:

sey_ren

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.391
52
canım öncelikle geçmiş olsun:26: inşallah hem minik hem de sen iyisinizdir.Allah ım beterinden esirgesin..

ve diyecek pek bir şey bulamıyorum aslında:KK31: hani yapışın, sunumun...hepsi çok ama çok güzel
yürekten dile getirmek isterim:nazar::KK16::KK16::KK16:

zaten mutfağını çok beğenirim.samimi anlatımın, elinin becerisi....ve tadamadığım o lezzet gerçekten
buram buram kokusu buralara kadar geldi:KK56: ellerine,yüreğine sağlık.sofranıza bereket, reisinize de en kısa sürede bir iş diliyorum
bu mübarek günde:KK16::KK16::KK16: sana başarılar dilemiyorum, benim bu temennimin kat ve kat üzerinde sergilediğinn:KK19:
Sağol bitanem çok şükür iyiyiz.Belki bu sakarlığımız bize uğur getirir:KK1::nazar:
Seninde içten samimi yorumuna ben diyecek birşey bulamıyorum.:KK16:o güzel yüreğinin yansıması bu yazdıkların.Allah inşallah nasip ederde birgün soframdada misafirim olursun.Kahvemizi yudumlarız keyifle sohbet ederiz.Anlatım valla içimden geldiği gibi yazıyorum işte:KK76:Güzeel duana yürekten herkes için AMİN diyorum gülüm.

sey_ren

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.391
52
Hani yatıya kalırım denir ya..
Tantunu için ben tam da o durumdayım..
Mükemmel..
Bol şans diliyorum..:KK56::KK56:
teşekkür ederim canım,yatak hazır sen nerdesin hani.

Süpürgemizide :KK55::KK55:yolladık çabucak gelesin diye gözlerimiz yollarda kaldı:KK76:

sey_ren

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.391
52
İnşallah kimsecikleri atlamadım kızlar.:KK16:
Güzel yorunlarınız için tekrardan hepinize çook teşekkür ederim.Artık oylarınızı da beklerim.:KK76:

Chess

Nirvana
Pro Üye
13 Ağustos 2009
53.801
58.593
:26::KK16:Canım benim hakkını helal et valla.Canınızda çekiyor böyle hakkınızamı giriyoruz ne:26:
olur mu canım, paylaşmasanız nasıl öğrencez denicez:13::13:

tanışmıyoruz ama senden çok güzel bi enerji alıyorum, başarılar canım:13::13: