Popüler Konu Ev Yapımı Lavaş-Mersin Tantuni (01 TR Paşa Sponsorluğunda)

sey_ren

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.392
52
Yüreği vede gönlü güzel arkadaşlarım,hakkınızı helal edin şimdi ev temizliği işine gitmiştim yeni geldim.Hepinize çook teşekkür ederim mesajlarınızı tek tek cevaplıcam inşallah önce eşime çocuklarıma sofra hazırlayayım.Öpüyorum hepinizi.Güzel yorumlarınız tüm yorgunluğumu aldı götürdü.Allah sizlerle buradaki kalıcılığımı daim etsin inşAllah.

Chelzy

Haydi kalk ayağa, yürü güneşe !
Pro Üye
20 Ocak 2008
12.686
24.392
Yarısan butun yemekler harıkaa.
Unıversıte gunlerım geldi aklıma.Her öğün yerdik.
Ellerinize sağlıkk.
Başarılarr.

ebyar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2013
2.754
3.416
ayyy bu yarışmayı benim yüreğim kaldırmayacak :KK30:
çok güzel görünüyor ellerinize sağlık tantuniyi de bi severim ki gece gece nasıl canım istedi :KK56:
benim nişanlım adanada doğup büyüdü için kebaplara, tantuniye... çok düşkün
beni de et canavarı yaptı
bi gün bende evde deneyip güzel bir sürpriz yapabilirim ona :KK1:
başarılar diiyorum hoş bu tarifle pekte ihtiyacınız yok ama :KK9::KK9:

KelebeklerSonsuzaUcar

Elif Ebrar'ım
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2011
2.915
290
Ama ama yaaaa bu bana yapılamaz...:KK19::KK19: Kaç zamandır canım tantuni istiyordu...:KK39::KK39: Gerçi ben tavuk tantuniyi daha çok severim ama olsun adı tantuni yaa canım çekti şimdi...:KK52::KK52::KK52:
Ne yaptın sen sey_ren yaaa....
:KK20::KK20: Ellerine sağlık.. :KK16::KK16:Herşey çok güzel ve lezzetli gözüküyor.. :KK56::KK56:
Ellerine sağlık.. Başarılar dilerim...
:KK16::KK16:

Bu arada sana ve oğluna geçmiş olsun.. İnşaallah oğlunun yanığı çok değildir...
:26:

N e V a

_Rüzgargülü_
Pro Üye
28 Şubat 2011
12.017
9.725
Tantuni yapcaktim yarismada ama vazgectim arkadasa nasipmis :)
Hakeden kazansin,zaten maksat eglenmek paylasim yapmak paylasmak heyecanli oluyor gercekten..
Katilan herkese basarilar,ve herkesin ellerine ve gözlerine saglik :)

MaRaL_

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2009
22.284
12.538
ellerinize saglik
2 kg un var nerdeyse lava$ dedigimiz durumden kaç tane çikdi acaba bu olçuyle
durum olayini çozebilirsem mutlaka deniycem:KK17:

sey_ren

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
2.392
52
ellerinize saglik
2 kg un var nerdeyse lava$ dedigimiz durumden kaç tane çikdi acaba bu olçuyle
durum olayini çozebilirsem mutlaka deniycem:KK17:
Canım ya ben onu not düşecektim unuttum.1 kilo 250 gr dı unum.Ama ben bir kaç lavaş daha yaptım onuda tereyağı ile kahvaltıya çıkardım.Birde fırına bir borcam susamlı çörek yaptım.Yani fazla sen 4-5 kişilik yapacaksan 3 bardak un yeter sana.Ama ben gibi değerlendirirsen farklı lezzetler çıkarırsın ortaya.
Güzel arkadaşlarım beni mutlu eden yorumlarınız için teşekkür ederim.Allah razı olsun.Gerçekten o kadar yorgunum ki kusura bakmayın inşallah uzun uzun cevap vereceğim yazdıklarınıza.:KK16:

__giz__

MasaL
Pro Üye
8 Eylül 2012
5.039
7.870
Ellerinize sağlık . Çok güzel görünüyor. Tantuniye bayılırım . :KK56:
Başarılar dilerim .

rabia01

Guru
Pro Üye
16 Ocak 2009
19.825
11.225
hemsom nekadar lezzetli görünüyor öyle :KK56: her an pcye yapisabilirim :KK9::KK9:

tantunide cok sevdim yemeklerden biri ellerine saglik :KK56: basarilar dilerim :KK16::KK16:

resusitasyon

Popüler Üye
Pro Üye
29 Kasım 2009
7.054
18
canım öncelikle geçmiş olsun:26: inşallah hem minik hem de sen iyisinizdir.Allah ım beterinden esirgesin..

ve diyecek pek bir şey bulamıyorum aslında:KK31: hani yapışın, sunumun...hepsi çok ama çok güzel
yürekten dile getirmek isterim:nazar::KK16::KK16::KK16:

zaten mutfağını çok beğenirim.samimi anlatımın, elinin becerisi....ve tadamadığım o lezzet gerçekten
buram buram kokusu buralara kadar geldi:KK56: ellerine,yüreğine sağlık.sofranıza bereket, reisinize de en kısa sürede bir iş diliyorum
bu mübarek günde:KK16::KK16::KK16: sana başarılar dilemiyorum, benim bu temennimin kat ve kat üzerinde sergilediğinn:KK19:

Yukarı Alt