• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinize öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

evde bu görünümü elde etmek için hangi işlemleri yapmalıyım?

santamonica

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2017
4
0
86483A85-B696-49C7-BBC0-CF1F9ADEBC31.png
Merhaba kızlar. Bana fikir verin napmam gerektiğini söyleyin saç konusunda tecrübeli olanlar haydii  Belime yakın boylarda bir saçım var. Ben ne çok açık ne çok koyu kumral saç renginde bir kızım ve evde saçlarıma fotoğraftaki rengi elde etmek, rengini açmak istiyorum. Aklımda çok soru var ilk önce açıcıyla açıp platin mi yapsam sonra da seçeceğim boyaları üstüne boyasam daha iyi mi tutar? Fotoğrafta diplerden hafif doğal bir geçiş var onun da olması için neler yapmalıyım? Geçişli derken böyle doğal bir görüntü istiyorum ve istediğim renk de tam bu renk bir sarı, hafif balımsı sanki uçlara doğru, ışıltılı bir sarı, yani anlayacağınız renk hakkında hiçbir fikrim yok ama bildiğim şey fotoğraftaki tondan birşeyler istediğim. Anlayanlarınız bana yol gösterebilir mi? Kaç paket boya, hangi markaların, hangi numaralarını kullanmalıyım? En az 3 paket kullanmam gerek gibi geliyor. Farklı markaların farklı numaralarını karıştırmalı mıyım? Beni yönlendirir misiniz kızlar? Çünkü ne seçmem gerektiği hakkında pek bir bilgim yok çok acemiyim ama yanısıra da çok iyi saç boyarım ablama olsun anneme olsun. Önerilerinizi bekliyorum Şimdiden teşekkürler canlar.
 

santamonica

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2017
4
0
Bu arada doğal ışıltılı bir sarı istiyorum hafif bal tonlarında ama turunculaşma / turuncu da olmasın istiyorum kızlar
 

Nepp

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Mart 2012
325
130
saçlarınızı komple açın. yıpranma olmaması için olaplex kullanabilirsiniz. küçük tüpleri 35 tl civarı. (bu arada platine kadar açın saçınızı) saçını komple açtıktan önce mor şampuanla saçtaki turunculukları alın. diplerine nevacolor kum beji 9.35 ti sanrım kullanın. kalan uçlarına doğru saça yedirin ama tamamen boyamayın. yarısına kadar boyayın yani. papatya sarısına benziyor bu renk garnier da vardı onunla da kalan kısımları boyayın. açmadan bu işlemi elde etmeniz çok zor. eğer bakır yansımalar olursa küllenme iççin gümüş cila yapabilirsiniz.
 

N o r w e g i a n

Popüler Üye
Pro Üye
5 Ocak 2014
10.304
8.416
Eki Görüntüle 2057930 Merhaba kızlar. Bana fikir verin napmam gerektiğini söyleyin saç konusunda tecrübeli olanlar haydii  Belime yakın boylarda bir saçım var. Ben ne çok açık ne çok koyu kumral saç renginde bir kızım ve evde saçlarıma fotoğraftaki rengi elde etmek, rengini açmak istiyorum. Aklımda çok soru var ilk önce açıcıyla açıp platin mi yapsam sonra da seçeceğim boyaları üstüne boyasam daha iyi mi tutar? Fotoğrafta diplerden hafif doğal bir geçiş var onun da olması için neler yapmalıyım? Geçişli derken böyle doğal bir görüntü istiyorum ve istediğim renk de tam bu renk bir sarı, hafif balımsı sanki uçlara doğru, ışıltılı bir sarı, yani anlayacağınız renk hakkında hiçbir fikrim yok ama bildiğim şey fotoğraftaki tondan birşeyler istediğim. Anlayanlarınız bana yol gösterebilir mi? Kaç paket boya, hangi markaların, hangi numaralarını kullanmalıyım? En az 3 paket kullanmam gerek gibi geliyor. Farklı markaların farklı numaralarını karıştırmalı mıyım? Beni yönlendirir misiniz kızlar? Çünkü ne seçmem gerektiği hakkında pek bir bilgim yok çok acemiyim ama yanısıra da çok iyi saç boyarım ablama olsun anneme olsun. Önerilerinizi bekliyorum Şimdiden teşekkürler canlar.
yanlız bunun dip kısmı turuncu seveceğini sanmam
 

miley454

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2018
9
0
kumralsa saçınız açmaya gerek yok.saç zemini küllü açık kumral sarı balyaj atılmış.sarı ışıltılar için açmak gerekli.siz zemini evde yapabilirsiniz.
 
Yukarı Alt