baran16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2017
1
0
merhaba benim saçım siyah renk ama 4 aydır falan boyamıyorum kendi rengine dönsün istiyorum nasıl akıtabilirim

bellahadid

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
18
7
şampuanın içine tatlı badem yağı kattığımdan beri koyu renk boyam akıyor. şampuanım da gliss.

Caglasultan akkoyun

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2017
14
15
bende sıyahtan zor dondum sacım mahf oldu arastırmalar yapıyorum dogal yontemlı.vsrmı bı onerınız kızlar

Saricik3

Omg!!!
ÜZGÜN
Pro Üye
22 Mayıs 2017
4.291
6.807
Garantili beyaz sabun kizlar. Ben sacimda turunculugu alsin diye actiktan sonra boyamin icine mavi boya karistirmistim ama biraz fazla kacirmisim sacim siyah olmustu. Beyaz sabunla hergun yikadim 5gunde akittim. Hatta kopurtunce kopuk mavi oluyordu :) tabii cok sertlestiriyor orasi ayri bi konu ama akittiktan sonra sampuan sac kremine donunce düzeliyor

morimel

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2017
1
0
ama sabun sacımı cok kecelestirmez miii
sabun saçı keçeleştirir ama beyaz sabunla yıkadıktan sonra saç kremi kullanın. Böylece hem boyadan kurtulursunuz hem de saçlarınız yumuşak olur. Daha detaylı bilgi ve saç boyası akıtmak için doğal yöntemler öğrenmek için yazıma göz atabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:

shalot

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2013
124
58
Slm kizlar bende palettee yogun aciciyla actim kahve rengi gibi bakirli oldu simdi kumral donmek istiyorum resim ekleyeblrsem gonderirim resim

Mushroomcloud

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2018
1
0
Uzun süredir açık kumral kullandığım saçlarım bir boyama hatası ile yarısı koyu lacivert yarısı kumral olmuştu. Lacivert kısım kapansın diye saçlarımı koyu kahveye boyadım. Yine olmadı. Siyaha boyadım. Fark kapanmıştı ama siyah renge alışamadım. Üst üste bu kadar boyadan sonra saçlarıma açma işlemi yaptırmaya gönlüm razı olmadı. Evde kendi imkanlarımla kumral oldum tekrar. Toplanın formülü veriyorum!

Geniş bir kovanın içine 2 litre kaynar su ekledim icine zeytinyağlı doğal katı sabun koydum ( bim'den aldim), 1 kaşık karbonat ekledim, 2 kaşık zeytinyağı ekledim, 1 kaşık kepek şampuanı ekledim. Sabun biraz erisin diye karıştırdım ve sabunu karışımdan çıkardım. Başımı eğip bu suyu batırdım. Saç dibinize değdirmeyin yanmayın :) su ılıyana kadar saçımı suyun icinde beklettim ılıyınca diplerini de suya değdirdim. Bu işlemi arka arkaya 3 kere yaptım ve her seferinde su simsiyahtı. Sonra saçımı normal yıkadım ve kremledim. Hiçbir hasar yok. En kısa süreli çözüm budur. Kolay gelsin.

Son düzenleme:

femmette

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2015
610
804
C vitamini yöntemini 2hafta içinde 4kez uyguladım.

Saçlarım son iki senedir simsiyah.

İlk uygulamada 10 c vitamini, 1çay kaşığı karbonat ve şampuan karışımını sürüp, 45dk bekledim, hiç bir açılma görmedim.

İkinci uygulamada bu karışıma biraz saç bakım yağı karışımım var onu ekledim, 1saat bekledim, eh işte biraz açıldı.

Üçüncü ve dördüncü uygulamalara karbonat koymadım, c vitamini şampuan ve bolca saç bakım yağı koyup, ikişer saat bekledim.

Şuanda uçlarda hiç açılma yok, orta ve tepem çok güzel bir renk oldu.

Ama, beyazlarım felaket ortaya çıktı, haftaiçi boyatacağım.
uçların rengi hala siyah olduğu için, uçları tutmayacak büyük ihtimalle.

Yani siyah saçtan kurtulmak çok kolay değilmiş.

Yukarı Alt