Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Evde ek iş arıyorum

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve kivircikulkedisi tarafından 9 Nisan 2018 başlatılmıştır.

9 Nisan 2018
    Konu Sahibi : kivircikulkedisi
  1. kivircikulkedisi

kivircikulkedisi Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar evde ek iş yapan veya bana yardımcı olabilecekbiri var mı

2. 13 Nisan 2018
  3. doakolik

doakolik Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    163
    Canım merhabalar. Ev ortamında istediğin zaman mesaisi olan bir iş düşünüyorsan sana yardımcı olabilirim. linki üzerinden sisteme kayıt olarak evde yazı yazarak düzenli bir gelir sahibi olabilirsin. Sistem oldukça güvenlidir. Bende kullandığım için öneriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Nisan 2018
  4. 14 Nisan 2018
  5. kivircikulkedisi

kivircikulkedisi Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Ne tür bir yazı yazıyoruz

6. 23 Nisan 2018
  7. csend

csend Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Merhaba ben daha önce makale yazarlığı yapmıştım iş hakkında ben de bilgi alabilir miyim?

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.