Evde ek iş yapanlar

Emsalsizimmm

Boy:1.74 Bşlngç: 74 Gncl:68.3 HEDEF : 62
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
216
Kızlar merhaba. Benim ufak bebeğim olduğundan çalışamıyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Bu şekilde para kazanan var mı ortalama ne adar kazanç sağlanır benim için çok önemli bilenler varsa lütfen yazın

Deryanuman

Ek iş
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
Ben yapıyorum şekerim cokta kazançlı hemde hiç bişi yapıyosun 2 bebişim var hem işimi görüyorum hemde işimi yapıyorum çalışma saatimi kendim belirliyorum.

Emsalsizimmm

Boy:1.74 Bşlngç: 74 Gncl:68.3 HEDEF : 62
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
216
Firmalarla mı anlaşıyorsunuz nerden bulunuyor işkura başvuru yapan da varmış bunun için sanırım. Ve siz ne işi yapıyorsunuz süs işi falan mı çok soruyorum kusura bakmayın :)

Deryanuman

Ek iş
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
Firmalarla mı anlaşıyorsunuz nerden bulunuyor işkura başvuru yapan da varmış bunun için sanırım. Ve siz ne işi yapıyorsunuz süs işi falan mı çok soruyorum kusura bakmayın :)
Yok efendin ben sadece internet üzerinden reklam yapıyorum 2 üye üyelerinin üyesi derken hop 300 lira maaş artı ürünlerimiz var satmak size kalmıs ama satma zorunluluğu yok amaç tanıtım

Deryanuman

Ek iş
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
Kızlar merhaba. Benim ufak bebeğim olduğundan çalışamıyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Bu şekilde para kazanan var mı ortalama ne adar kazanç sağlanır benim için çok önemli bilenler varsa lütfen yazın
Evet benimde 2 tane bebişim var evde is yapıyorum aslında bişi yapmıyorum sadece internetten reklam yapıyorum gelirine cok iyi yapmak istermisin 300 3000 tl arası maas

Yukarı Alt