Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

EVDE EK İŞ

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve aslievren tarafından 9 Nisan 2016 başlatılmıştır.

9 Nisan 2016
    Konu Sahibi : aslievren
  1. aslievren

aslievren Üye Üye

Ödül Puanları:
    6
    Merhaba arkadaşlar istanbulda avrupa yakasında yasıyorum evde ek iş yapmak istiyorum bildiğiniz önerdiğiniz şeyler varsa yardımcı olurmusunuz? şimdiden teşekkürler...

2. 9 Nisan 2016
  3. nar38

nar38 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    138
    özelden yazdım

4. 12 Nisan 2016
  5. kiziminannesiyim

kiziminannesiyim Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar merhaba İstanbul ümraniye de oturuyorum evde yapabilecegim iş arıyorum ama katolog işi istemiyorum burda hiç cevrem yok ama şeker süsleme gibi işlere elim yatkındır bildiginiz bişey varsa yardımcı okur musunuz

6. 13 Nisan 2016
  7. kelebek_987

kelebek_987 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,
    İstanbul avrupa yakasında evde yapabileceğim ek iş arıyorum.

Seda seda21 bunu beğendi.
  8. 22 Nisan 2016
  9. Mellkr

Mellkr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    1
    merhaba kızlar:)evinizde hem eglenerek hem harika görunerek hem de çok para kazanmayı kim istemez ki:)kendi işinizin patronu olabilirsınız.ben bır kozmetik fırmasinda calışıyorum :ucretsız uyelik ve her ay satıs zorunlulugu yok daha ne olsun ailemizede vakkit ayırıp karıyer yapıyoruz yardımcı olmayı çok isterim:)

10. 24 Nisan 2016
  11. ela3840

ela3840 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    1
    @Mune

12. 14 Mayıs 2016
  13. venuskelebek

venuskelebek Minimalist Boğa Hatunu Üye

Ödül Puanları:
    33
    avon gibi mi acaba

14. 23 Mayıs 2016
  15. Eliftalha

Eliftalha Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar evde ek iş yapmak istiyorum istanbul maltepede oturuyorum yardımcı olurmusunuz

16. 13 Haziran 2016
  17. Sera193

Sera193 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar, ek iş yapmak istiyorum ben. Kayseride oturuyorum, bilginiz varsa bana ulaşsınız lütfen

18. 21 Ekim 2016
  19. papatya84

papatya84 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba hangi şehirde olursanız olun farketmez gelin iş ortağı olalım çok kazançlı ve zevkli bir iş hadi mesajlarınızı bekliyorum ✌✔
    ✔ Üye olduğunuz ilk 3 ay dan birinde Toplam 2000 pw ve 2 yeni iş ortağı kaydettiğinizde Seikonun LR için özel olarak ürettiği saati kazanırsınız ve prim hak edersiniz.
    ✔ 4000 pw grup cirosuna ulaştığınızda 250 pw kişisel puanınız ve 3 primli kolunuzla birlikte JUNIOR MANAGER unvanını kazanmış olursunuz ve 3 ay boyunca bu koşulu sağlarsanız SAMSUNG TAB 4 kazanmış olursunuz ve prim hak edersiniz.
    ✔ 8000 PW grup cirosuna ulaştığınızda 250 kişisel puanınız ve 4 primli kolunuzla birlikte MANAGER unvanını kazanmış olursunuz ve 3 ay boyunca bu koşulu sağlarsanız SAMSUNG A7 cep telefonu kazanmış olursunuz ve prim hak edersiniz.
    ✔ 12000 pw grup cirosuna ulaştığınızda 250 pw kişisel puanınız ve 6 primli kolunuzla birlikte JUNIOR TAKIM LİDERİ unvanını kazanmış olursunuz ve 3 ay bu koşulu sağlarsanız OPEL CORSA YA DA RENAULT CLIO kullanım hakkı kazanırsınız ve prim hak edersiniz.
    Devamında emeklilik miras bırakma hakkı ile MERCEDES VE SERİLERİ PORSCHE VE SERİLERİ diye gider
    BİLGİ VE ÜYELİK İÇİN MSJ ATIN BİRLİKTE YÜRÜYELİM BU YOLDA... #lrdeğerkatar #lrkazandırır #lrsağlıkgüzellik #lrtürkiye

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.