Evde Keratin Bakımı için hangi marka keratin kullanılır?

banuozturk13

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Kızlar evde keratin bakımı düşünüyorum.Saçlarım yağlı dalgalı ve çok ince telli. Düzleştirme yapmam mantıksız olur gibime geliyor.Lakin forumda okuduguma göre keratin bakımı baya iyi geliyormuş.Ama hangi marka en etkili sonucu verir ve benim gibi saçı olanlara faydası olur mu bilgisi olanlardan rica ediyorum yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

misspoem1

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende arayıştım sıvı keratin dediler ama her yer reklam dolu eczanede de satılır mı bilemiyorum bir ara doa kimyada vardı şuanda stok yok fiyatı uygun diye onu deneyecektim ilk baş o da olmadı bir şey bulursan bana da söyle canım

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.136
Sıvı keratinden ben soğudum, çünkü reklam amaçlı üye olup yazan çok oldu. O kadar iyi olsaydı her hafta biri gelip reklam yapıp sonra da reklam yüzünden süresiz banlanmazdı.

Ben Davines kullanıyorum. Bu konuda uzmanımız Kılıçbalığı isimli arkadaşımızdır. Onun açtığı konulara bakabilirsiniz. Belki aklınıza Davines yatmaz da, önerdiği başka marka yatar.

Davines'i ben yine aynı arkadaşımızın tavsiyesiyle almıştım. Şimdiye kadar aldığım başka ürünleri de başarılı çıktı, umarım bozmazlar.

banuozturk13

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Liquid Keratini almaya karar verdim, Satici kuafor ve uygulamasi sac derisine zarari olmayan sulfatsiz sampuan ve ozel nem kremi ile ampul seklinde kolay uygulanan ve saci az kurutup dip bakimi saglayan kurutmasinada nemlendirici veren bir kuaforden alicam. Duzenli takip edicek sacimi degisimlerini yani en azindan globalin kanser oldugunu soyledi, ve duzenli takip ve ilgiden oturu onu alicam

misspoem1

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
markası ne canım internette satılıyor mu acaba bende bakıyım bir keratinbakim diye bir site var ona baktım ama sırf reklam yani o çok belli

banuozturk13

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Bende baktim.canim ama keratinbakim.com dogrudur. Lakin.ben site ile irtibat halinde olmadim. Liquid keratini serhat bey var oradan numarasini.buldum istanbulda kuafor, ve defalarca uygulanmis ve siddetle tavsiye etti. Benim.sac uclarim kirik biraz da fone.maruz kaldi yandi kisalttim ve cok ince telli pldugu icin bu urunun tum ihtiyacimi.karsilayacagini dusundum. Ve en.temizi.bunu almak.bence.hic.ugrasmadan. sonucta herseyin reklami var, pazarlanma sahasi var en.iyisini.en.yarayanini.secmek lazim. Kullanmadim.ben.kullaninca kendim memnun olurd tavsiye ederim

banuozturk13

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Tresan sarimsak ozlu sampuani asla aktarlardan almayin.ama.kesinlikle.saci.kurutup tlyag dengesini 0 a indiriyor

banuozturk13

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım öncelikle saçının nemlenmesine ihtiyacı var. Benimde sorunum saçımın önceden çok yağlı şimdi ise bir o kadar kuru olması. Dengeleyemedim. Liquid keratin dip bakım seti ile keratin ve nemlendirici kremini aldım yarın uygulayacağım.İnşallah işe yarar da size de şiddetle tavsiye ederim.Yaramassa napıcagımı hiç bilmiyorum

aybuss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
955
canım öncelikle saçının nemlenmesine ihtiyacı var. Benimde sorunum saçımın önceden çok yağlı şimdi ise bir o kadar kuru olması. Dengeleyemedim. Liquid keratin dip bakım seti ile keratin ve nemlendirici kremini aldım yarın uygulayacağım.İnşallah işe yarar da size de şiddetle tavsiye ederim.Yaramassa napıcagımı hiç bilmiyorum
bende saçlarımı kısa kestim hala da kopuyor kopmaya devam ediyor uzaması için yağlar kullanıyorum acaba kullanmayı bıraksam mı

banuozturk13

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Aktardan argan yağı ve bazı çeşitli yağlardan oluşan 100 liralık bir yağ yaptıırmıştım.Hala uyguluyorum dökülme ve kalite artışı sağlayacak diye birşeye yaradı desem yalan olur.Tresanın şampuanını verdi almanya patentli lanet ettim yani kimyasaldan uzak durmamız mucizelere bağlı. Herşeyin içine kimyasalı katmışlar.Yağları ben kendim artık ne kullanırım ne alırım aktarlar da bu işi ticarete dökmüş.Sarımsak özlü ısırgan özlü hepsi boş...

Yukarı Alt