EVDE KERATİN BAKIMI YAPTIM, YIPRANMA GİTTİ

poga

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
1.901
1.521
Mrblar super dax nasil kullanmaliyiz ben de almistim fakat dokulme cogalinca birslmistim bu maske yapabilirmi
yapılabilir tabi ama daha çok uzamaya yardımcı oluyor. dökülme için doktora gittiniz mi? kan değerlerine baktırmakta fayda var.kullanım için saçınızda çok tutmayın saç derisine masaj yaparak sürün duşa girmeden önce yaparsınız. sudan önce şampuanı sürün saçınıza sonra ılık suyla durulayın daha kolay arınacaktır.

Son düzenleme:

Sosyete123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2016
106
42
yapılabilir tabi ama daha çok uzamaya yardımcı oluyor. dökülme için doktora gittiniz mi? kan değerlerine baktırmakta fayda var.kullanım için saçınızda çok tutmayın saç derisine masaj yaparak sürün duşa girmeden önce yaparsınız. sudan önce şampuanı sürün saçınıza sonra ılık suyla durulayın daha kolay arınacaktır.
Tsk ederim

ada08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2013
23
14
Ben diplere yapmadim yaglanma sorunu yasamadim ama 2-3 hafta sonrasi icin korktum acikcasi ben de yazin rahat ederim diye dusunuyordum. 2-3 hafta sonrasini merakla bekliyorum. Ben evde tek yaptigim icin kuafordeki gibi ozenli olmadi belki bu avantaj olur da bana kotulesmez 3 hafta sonra yazacagim sonucu
Saçlarınız keratin bakimindan sonra nasil oldular. Yazdiklariniz cok yureklendirdi beni sanirim ben de yapacagim. Ama 3 hafta sonra yipraniyor soylelmeri korkuttu. Yipranma oldu mu?

Yukarı Alt