Evde lazer epilasyon kullananlar yardımcı olabilir mi?

Childgirlss

Sadece oğlunun vazgeçilmezi
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2017
1.528
691
Bu söylenenler doğru.ben iyi bir yerde yaptırdım ve bir senedir yüzde doksan bitti.ama geçen şöyle güneş ışığına doğru bacağını uzattım bir açıyla baktım (bu tarif biraz tuhaf oldu ama :KK48:)o yok gibi görünen tüyler incecik ve kısacık görünüyor.direkt yakından nekadar bakarsan bak yok gibi görünüyor.ayrica sınırsız atış diye birşey yok.epiladyon merkezlerinde ki makinalara bile atış yüklemesi yapıyorlar.
HAKLISIN BEN DE OKUDUM NETTEN DEDİĞİNİZ GİBİ ATIŞ SINIRSIZDAN KASTI DAHA UZUN SÜRELİ OLMASI AMA VERDİĞİMİZ PARA EN AZINDAN UZUN YILLAR GİDİYOR, DIŞARIYA GİT GEL MASRAF ZAMANDAN SIKINTI HELE ÇALIŞAN BAYANSAK, ÜSTELİK EL ALTINDA OLACAK DEDİĞĞİNİZ GİBİ PÜRÜZSÜZ YAPSIN ELE GÖZE GELMESİN YETER BANA:KK200::rapci:

Childgirlss

Kayıtlı Üye
29 Kasım 2017
1.528
691
Lumea kullanıyorum bir yıldır. Gözle görülür şekilde yer yer azalma incelme ve dökülmeler var. Sıkıntısı çabuk ısınma ve şarjın iki bacağa yetecek kadar gitmesi sonra bir saat daha şarf etmek gerekiyor.
Lumeanın bu sıkıntısı varmış evet remingtona göre atış sayısı da az deniliyor ama iki üründen de memnun herkes sanırım

Childgirlss

Kayıtlı Üye
29 Kasım 2017
1.528
691
Lumea kullanıyorum, ben tüylü değil bildiğin kıllı biriydim. Tüm vücuduma düzenli uygulayamadım ama kol,bacak,koltukaltı düzenli kullandığım bölgelerdi ve %80 azaldı.
Hala kıllarım uzuyor ancak o kadar ince, cansız ve seyrek çıkıyor ki.
Keşke üşenmeyip diğer bölgelere de uygulayabilsem.
süper yorumunuz için teşekkürler karar verdim sanırım daha sonra çıkıyor mu yeniden acaba

ellizan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2013
2.681
2.741
süper yorumunuz için teşekkürler karar verdim sanırım daha sonra çıkıyor mu yeniden acaba
Kıllar tabi ki çıkıyor ama dediğim gibi çok seyrek ve ince, eskisinden çok farklı.
Benim kollarım erkek kolu gibi kıllıydı, şimdi ise yaklaşık 2,5-3 aydır kollarımı almadığım Lumea uygulamadığım halde çok az tüy var.
İşin sırrı düzenli kullanmakta bence siz düzenli kullanırsanız benden daha iyi neticeler elde edebilirsiniz.

Childgirlss

Kayıtlı Üye
29 Kasım 2017
1.528
691
Kıllar tabi ki çıkıyor ama dediğim gibi çok seyrek ve ince, eskisinden çok farklı.
Benim kollarım erkek kolu gibi kıllıydı, şimdi ise yaklaşık 2,5-3 aydır kollarımı almadığım Lumea uygulamadığım halde çok az tüy var.
İşin sırrı düzenli kullanmakta bence siz düzenli kullanırsanız benden daha iyi neticeler elde edebilirsiniz.
TAMAM PEKİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :)

mystery_50

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2017
15
20
bende evde yapilan epilasyondan memnun kalan duymadim guvenemedim lazer epilasyona gidiyorum

Yukarı Alt