• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Evde lazer epilasyon kullananlar yardımcı olabilir mi?

singingbirds

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2018
274
287
ya soyle birsey ben 12 +4 seans lazere gittim tüyler bitmedi kumralım. alexander diote kullandılar ona ragmen. evde kullanılacak aletlerin o kadar performanslı olmadıgını gördüm ben salona gidip lazerden fayda saglamadıysam evdeki hicbir ise yaramaz ayrıca tüylerinizin karakterine baktırın kökü beyaz veya sarıysa olmuyor
 

BlancKahkul

Allah var, Allah yâr..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2014
3.176
4.349
ağzınız bal yesin :) ben de tam bundan korktum en azından diyorum lazere dışarıya gitmiş olsam ya geri çıkacak olursa sonuçta bu ürünler endüstri ürünü gideni bir daha getirtmezse kazanamazlar diye düşünüp paramın havaya gideceği korkusuna kapılarak düşündüm almayı ve başladım araştırmasına. en azından aynı parayı veririm elimde makina olur değil mi ? ha bir de acaba pürüzsüz oluyor mu ten benim tenim kalın katır derisi gibi bi yandan sıkı iyi ama bir yandan batık sorunu vs pürüzlü üzülüyorum utanıyorum bazen de mutsuz oluyorum :eek::cry:
Denediniz mi sonuç alabildiniz mi ?
 

BlancKahkul

Allah var, Allah yâr..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2014
3.176
4.349
Genital da olumlu sonuç aldınız mı
C Childgirlss bn alexandre lazerde yaptrdm ama azaldı biraz adamakıllı sonuç alamamstm .bn remingtondan memnun kaldm ama bn sadece genital koltkaltı diz üstü yaptm daha emziriyordm tüm vucut başlamadm genitalle başladm bölgesel gittm aynı anda tüm vücut yapamadm o yüzdn
 

RkyKrc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2020
1
0
Merhaba, hangi ürüne karar verip aldınız v
Merhaba kk.hanımları; evde lazer epilasyon aleti almak istiyorum bir tanesi remington ıpl 6750 bir diğeri Philips lumea serisi son sürümü. Fakat araştırmalarıma göre remington çok daha uzun ömürlü ve kullanışlı imiş. Fakat çevremde kullanan Yok gibi. Sizlerden ricam kullananlar bana yazabilir mi acaba sonuçlar nedir memnun musunuz ,gerçekten işe yarar mı ,uzun ömürlü müdür? Gerçekten sınırsız atış mı? (Remington olan ) Bu arada açıklama için yazıyorum beyaz tenliyim tüyler de koyu kahve siyaha yakın. Yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler.

Not: konuyu nereye açacağımı bilemedim ondan buraya açtım.

Merhaba, hangi ürüne karar verip aldınız ve memnuniyet durumunuz nedir
 

ozebus_41

🤟🏻ElleriminSesiVar🤟🏻
Pro Üye
11 Mayıs 2007
7.673
35
Merhaba, hangi ürüne karar verip aldınız vMerhaba, hangi ürüne karar verip aldınız ve memnuniyet durumunuz nedir
Merhaba. Ben Lumea almaya gitmiştim ama satıcı bayanın tavsıyesıyle Braun aldım en son cıkanı. İlk etapta haftada bir yapıyorsunuz zaten ve ıkıncı yapısınızda bıle azalmayı görüyorsunuz. Tüy yapısı koyu ise daha olumlu sonuc oluyor.
 
Yukarı Alt