Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

evde meyvalı yoğurt

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve tisha tarafından 13 Mart 2007 başlatılmıştır.

13 Mart 2007
    Konu Sahibi : tisha
  1. tisha

tisha Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar,

Bebeğim için evde meyvalı yoğurt yapmak istiyorum acaba nasıl yapıldığını bilen var mı?

2. 13 Mart 2007
  3. kalemkitap2

kalemkitap2 Kapsama Alanı Dışında ! Üye

Ödül Puanları:
    146
    tefaln yoğurt makinesi varmış biraz pahalı ama ömürlük onda yapılıyormuş...bende almayı düşünüyorum..

4. 6 Nisan 2007
  5. EU1

EU1 Ziyaretçi

evde yoğurt mayala meyve yi de püre haline getirip yoğurdun içine ekle bu kadar basit.

6. 6 Nisan 2007
  7. tutuklu

tutuklu Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    herşeyin en doğalı en güzeli,bu şekilde hazırlamanız çok güzel,çocuklarınıza yapay gıdalar yedirmeyin. ben activia(ne kadar doğal besleniyorum demi :) ) nın içinde şeftali ve kayısı doğrardım güzel olurdu. ama bebeğe yedirecekseniz püre yapmanız lazım.

8. 7 Nisan 2007
  9. bera-berrak

bera-berrak Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    taze meyve yerine ev yapımı reçelle de yapabilirsiniz:1yes2: kayısı ve çileklisini yapmıştım ben kızlarıma,hazırlardan çok da güzel oluyor mis gibi:1yes2: ama maalesef yine de
    markette gördüklerinde istiyorlar,vazgeçirmek için epey dil döküyorum:sm_confused: çocukları ikna etmek çok zor"madem zararlı neden reklamları var,neden satılıyor" diyorlar:çok üzgünüm:

10. 7 Nisan 2007
  11. ayxsxinn

ayxsxinn Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Bencede En Iyi Gidavde Yapilan Gidadir..sonucta Yiyen çocukk Bunu Unutnmamak Gerek

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.