Evde nasıl giyinirsiniz?

rozikka

deminden şimdiye geldim.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.119
Hahhaaha :) herkesin bir yapısı var, eminim çok güzelsinizdir belkide ihtiyaç duymuyorsundur :) Ama ben çocukluğumdan beri böyleymişim, annem resimlerimi gösterirdi ayağımda topuklu ayakkabılar dudagımdan taşan rujlar.. süslenmeyi hep oldu bitti sevmişimdir :) bakkala bile ineceksem ille o rimeli allığı sürerim:) evde otururken canımın sıkılıp makyaj yapmışlığı bile vardır :) giyinir süslenir otururum. biryere gitmeye gerek yok.Gerçekten cok seviyorum :)
Çok iyi :))
Ben de hiç makyaj yapmıyorum. Doğal hep. Sanırım eşimin de etkisi var. o da doğal ol boş ver makyaj yapma vs diyor. Ben de doğal sevdiğim için işime geliyor.
Ama sizin gibi olmak isterdim :)
Ohh bakımlı kadın hoş kadın :)
Benim de gözümün önüne baya yaş almış, makyajlı, hafif topuklu ayakkabılı, şık giyinmiş kadınlar geldi. Her gördüğümde pozitif enerji alırım böyle özenli ve kendine saygılı insanlardan.

nurayist9

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Tabiki pijama giyerim. Evde başka ne giyilir ki :)

Son düzenleyen: Moderatör:

haydehaydehayde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
valla akıl vermeye gelirsek eğer yukardaki.hanım arkadaşımız doğru yolda her daim seksi erkeğin hoşuna gider.ama ben onlardan değilim maaelsef.hep pijama gecelik.olan pijama.gün içnide giyileninden değil.gece yatak.için olanı gün içinde de giyiyyorum o.pijamının içinde aşırı rahatım.sıkmıyo yumuşak.dokunuyo tenime .eşim bu hallerimi.biliyodu beni.aldığonda bi gün şikayet de etmedi.belki zaten güzel.oluşumdan kaynaklanıyodur,orji al sarışım da.bi fön bu rujla zaten sallıyorum ortamı ben de evde bari yıkıl dköük olayım diyorum

zorkadin53

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
759
Valla full makyaj dekolte olanlara saygım sonsuz ama ben tayt tişört devam. Firdevs yöreoğlu gibi gezmek daral getiriyor bana. Zaten akşama kadar pert haldeyiz evde bi rahat edelim :işsiz:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2019

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 186 gün kaldı.

Sırt ve pelvik ağrılara ek olarak, relaxin karpal tüneli denilen bilek alanından işaret parmağınıza giden sinirlerde de değişikliğe sebep olabilir. Baş parmağınızda, işaret parmağınızda ve orta parmağınızda karıncalanma, uyuşma ve/veya acı başlıca belirtileridir. Bir düğmeye basarken, fermuar çekerken veya bileğiniz yardımıyla tencere veya kahce fincanı kaldırmaya çalışırken zayıflık hissi meydana gelir. Bu tarz belirtileri değerlendirmesi için lütfen doktorunuzla paylaşınız. Bebeğinizin saç folikülleri gelişmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.507
Canım tayt canım tişört. Ama yalap şalap kıyafetler değil derli toplu cici dar tişörtler.
Çok sıcaksa şortlu takımlarım var pamuklu kumaştan onlar.

Masal17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.247
Ben süslenmeyi çok seviyorum ama süslendiğimde eşim uzaylı görmüş gibi oluyo 🤣 oran üşicek buran üşicek diyerek lahanaya çevirip bırakıyo beni 😂 heleki makyaj yaptıysam silmeden asla yanıma yanaşmıyo 😝 sanırım eşe göre değişiyo 🤷🏻‍♀️

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
Emoji Skoru
26.457
Yazin atlet don. Kisin pijama.

honey bunch

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12.249
Yazın sort askılı veya günlük elbiseler tercih ediyorum
Kısın da tayt esofman altı üstüne kazak tişört üstü hırka vs
Her an biri gelince agırlayabilecek kadar veya bakkala markete gidecek kadar normal temiz kıyafetler giyerim
Heleki yeni evlisin zaten yırtık pırtık kötü görünümlü kıyafetin yoktur diye düşünüyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-09-2019

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt