Evde yaptığımız söz merasimi yeni sozlenecek arkadaşlara fikir olsun

Emelpali

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
8
8
Evde yaptığımız söz merasiminden detaylar paylascam bütün hediyelikleri söz masami kendi ellerimle hazirladim.

Benim icin oldukca heycanli bir gündü. Öncelikli olarak herşeyi planlı ve sıralı şekilde yaptim. Öncelikle kiyafetimin rengine karar verip konsepti ona hazirladim. Bende mürdüm mor ve Gold kullandim. Sonrasında gelen misafirlerime küçük hediyelikler vermek istedim bunun için internet üzerinden ne yapabilirim diye araştırdım. Sonrasında kokulu taşlara denk geldim. Bütün hediyelikleri karar verdikten sonra poşetler dolusu alışveriş eminonunden. Giderken yanınıza en az iki kişi almanızı tavsiye ediyorum malum poşetler çok oluyor aldıktan sonra evde hediyelikleri hazırlamaya başladım. Tabi grafiker olmanın avantajını kullanıp arka plandaki yazıyı kendim hazırlayıp baskı aldim. Bir ay öncesinden pasta modelimi belirlediği kişi sayımızda göre fakat pasta dizaynı gösterdiğim dizaynla hiçbir ilgisi yoktu. Tek içime sönmeyen pasta oldu malesef. Bir gece öncesinden masamin düzenini kuzenimle beraber ayarladik tabi farkında olmadan saat gecenin 4 hatta sabaha karşı bitirdik ve uyuduk. Güzel ve çok heycan verici bir sabaha uyandım önce güzel bir kahvaltı sonrasinda bir cilt maskesi. Tabi benim ikinci meslek profesyonel makyaj kendi makyajimi bu yüzden kendim yaptim. Sonrası kuaför saç derken hop geldik misafirlerin kapıdan girişine. Tabi bizde gelin dediğin hemen kendini gostermezmis girişte karsilamadim kimseyi bir yarım saat sonra yanlarına geçip hoşgeldin dedim herkese. Sonrasını pek hatırlamıyorum heycandan:) üç kere istediler üçüncüde verdiler.
Ben kıyamadım o yüzden tuzlu kahve icirmedim :) soracaklariniz olursa cevaplamak tam memnuniyet duyarım
 

Eklentiler

Son düzenleme:

formhealty

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2017
180
41
çok yararlı birpaylaşım masa ürünlerinin hepsini eminönünden mi aldınız isim ve şamdanlar?
 

northernlight

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2015
987
1.736
hayırlı olsun. masanızda süslemeleri hediyelikleri ve sonra da pastanızı görüyorum. ikramlıkları mutfakta tutup herkese tabak mı hazırladınız?

bu konuda ne yapacağımı bilemiyorum, ben tüm ikramlar da masada açık büfe dursun diye düşünüyorum. acaba masa çok mu kalabalık görünür öyle? kalabalıkta o kadar insana tabak hazırlamayı da çok uygun bulmuyorum herkes istediğinden istediği kadar alsın diyorum çok kafam karışık. :KK64:
 
Yukarı Alt