Evden Çalışmak veya Ek iş yapmak isteyenler...

sermin1616

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Katılım
22 Temmuz 2018
Mesajlar
1
Emoji Skoru
0
Yaş
37
Merhabalar
Hemen size işimi anlatayım. Whatsap'a çok benzer bir uygulamayı indiriyoruz ismi .... Üyelik oluşturuyoruz ( kesinlikle ücretli değil ) 13 yaş üstü herkez üye olabilir. Uygulamayi indirdiginiz de size her türlü bilgiyi ben vereceğim. Ayrıca bilgi gurubumuz vardır . Sizleri buralara ekliyorum (uygulamanın numara gizleme özelliği vardır. Numaranizi kapatırsanız kimse göremez )Zaten uygulama sizi yönlendiriyor. Tek yapmanız gereken size uygulama seçenekleri sunacak bu uygulamalari indireceksiniz ücret gelecek. Ücret gelince uygulamaları silebilirsiniz. Bazı oyunlar var. Mesela uygulama size diyor ki " bu oyunu oyna 10. Level'a kadar gel sana 7 dolar verilecek. " oynuyorsunz kazanıyorsunuz.
Bazı oyunları da indirmeden direk oynayabilir gelir sağlayabilirsiniz. Işin güzel tarafı dolar türk lirası gibi değil Sürekli değerleniyor. 20 dolar biriktirdiginizde(100tl gibi bir rakkam oluyor bu) paranızı banka hesabınıza talep edebiliyorsunuz.
Bunu dışında isterseniz kendinize üye de bulabiliyorsunuz. Onların her oynadığı oyundan indirdiği her uygulamadan kısacası üyenizin kazanç sağladığı her şeyden kazanç sağlıyorsunuz ( üye eklemek zorunlu değil İsteğe bağlı )
Üyelerinizden 8. Derinlige kadar kazanıyorsuz
Programı İndirip uye olmak için aşağıdaki linke tıklayın...
 

Eklentiler

Son düzenleyen: Moderatör:

defmacro

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Katılım
29 Haziran 2012
Mesajlar
13
Emoji Skoru
0
Akıllı telefonunuzla bir gunde siz hayatınıza devam ederken tıkladıgınız reklamlardan
Aylık minimum 108 ₺ max 7200₺ kazanabileceğiniz ek gellr imkanı..
EkGelir, #Kârlı #Hızlı #Kazanç
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı Alt