• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Eve yapmaya devam ederse barınağa gidecek lütfen kedisi olanlar bilgisi olanlar baksın !!

Cileklireceke

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2020
98
68
Kedim 8 aylık erkek. Son 3 haftadır sürekli eve yapıyor çişini. Kum kabını sadece kaka yapmak için kullanıyor. Lütfen bir yardım edin annemin canına tak etti. Hem kokular için hem de bunu durdurmak için bi çözüm biliyorsunuz nolur söyleyin. Onu çok seviyorum barınakta nasıl davranıldığını biliyorum. Çok akıllı uslu bir kediydi küçükken sürekli ağlıyorum. Her şeyden habersiz bu evde sonunun geldiğini fark etmiyor. Sırf bunun için üyelik aldım size güveniyorum

Mermaid1991

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2018
663
562
Kısırlaştırılma vakti gelmiş, cozumsuz bir durum değil. Erkek kediler yapıyor bunu.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-10-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 132 gün kaldı.

Bu hafta bebeğinizin beyni hızla büyümeye başlayacak ve bu büyüme bebeğiniz 5 yaşına gelene kadar devam edecek. Bebeğiniz dış seslerden veya hareketlerden dolayı canlılık gösterebilir. Ani yüksek sesler, yüksek sesli müzik, araba ya da çamaşır makinesi titreşimleri bebeğinizin harekete geçmesine sebep olabilir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 17-19 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 350-400 gr civarındadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt