Everyday minerals kullananlar?

karbeyaz07

instagram/askbuyukbedengiyer
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2010
1.260
191
kızlar bişi sormak istyorumm şimdi görnce şu smple kitten alıym dedm 6 lira bşi deil die.
ama anlamadm pek ne var onda tam olarak hepsi fondotenmi yoksa fondoten allık set fln şeklndemi yada başka bişi?
bide mesela beyazdan bugdaya , bugdaydan esmere dönük için fln dio. tonları nasılki acaba...
yardımcı olurmusunuz almak için karar vermemde?
canı orada sadece fondötenler var sanırım kendine en uygun olanını seçmen için 6 tane renk gönderiyorlar yanlış hatırlamıyorsam tabiki.Beyaz tenliysen beyaz tenliler için olanı buğdaysan diğer kiti seçip alıyorsun onlar geniş renk seçeneği sunduğu için içlerinden kendine en uygun olanı bulup kullanmaya başlıyorsun.

shekercix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
619
0
peki fırça işini naptınız kızlar avonun kabulu frçası vardı görmüştüm onu alsam olurmu? siz ne kullanıyorsunuz?
buarada gelen ürünler minik poşetlerde gelio anladıgım kadaryla,öle sürmek zor olmuomu yanlş anlamadıysam ıvırzıvırcıda böle küçük yuvarlak yuvarlak boş far kutuları fln vardı anrm böle toz olanlar için,onlardanmı kullanmalı?

saful

aşkımın meyvası berenim..
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2011
1.328
0
peki fırça işini naptınız kızlar avonun kabulu frçası vardı görmüştüm onu alsam olurmu? siz ne kullanıyorsunuz?
buarada gelen ürünler minik poşetlerde gelio anladıgım kadaryla,öle sürmek zor olmuomu yanlş anlamadıysam ıvırzıvırcıda böle küçük yuvarlak yuvarlak boş far kutuları fln vardı anrm böle toz olanlar için,onlardanmı kullanmalı?
bencede poşetten sürmek tabiki zor olup bi kutuya döküp sürmek daha pratik kabuki fırçan varsa onu kullanabilirsin..taksit olayı yapmamışlar olsa daha iyi olurdu tek çekim hep.

karbeyaz07

instagram/askbuyukbedengiyer
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2010
1.260
191
avonun kabukisi çok dandik ben aldığıma pişman oldum semsert berbat bi fırça boşuna para vermeyin kızlar..

cicilibicili87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
333
4
Merhaba kızlar bende geçen hafta theme park allığını denedim okadar güzel duruyodki ciltte,fakat bende avonun fırçasını kullanmıştım doğru düzgün süremedim daha kaliteli bi kabuki fırça aldım onunla sürünce gerçekten çok daha güzel duruyo yanakta.Bende tavsiye ederim:) Fiyatı 33 lira tabi benim kredi kartım olmadığı için 45 liraya mal oldu ama aldığıma hiç pişman değilim içinde mika olduğu için güvenle sürülebilir:KK16:

angelmask

Guru
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2007
1.541
19
kullananlar memnunmusunuz?? bende almak istiyorum ama hangisini alacağımı bilemiyorum yardımcı olsanız şekerlerrr

soruyorummm

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2012
12
0
Sanirim kargo haric... Ama samplelar bitmis :KK43:

Ben de bir suredir arastiriyorum. Sanirim everyday minerals alacagim. Ancak multitasking neutral ile
beige neutral arasinda ne fark var bilen var mi? Sitesinde ikisi icin de ayni seyi yazmis.
Aciktan bugdaya donuk tenler icin..

Bir de fircasini alan oldu mu fondoten icin. Memnun musunuz?

insomniac

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2012
20
0
Edm fırçaları çok pahalı bence fondoten fıyatıyla aynı nerdeyse :KK43: aynı görevı üstlenen ve fıyat olarak daha uygun fırça önerılerınız var mı?

Yukarı Alt