İğneli Epilasyon Evinde kendi kendine iğneli epilasyon yapanlar

needly

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Onu ben de düşündüm, makineyi alıp kendimiz yapsak daha uyguna geliyor. Siz kursa gittiniz mi, yoksa tamamen araştırarak mı yapmaya başladınız?
Merhaba, kursa gitmedim. Araştırdım, internette videoları izledim, daha önce gittiğim uzmanlara danıştım onların uygulamalarını instagramdan takip ediyorum. Yurt dışı kaynaklı internet kaynaklarından da tüy yapısı ve işin inceliklerine dair dökümanlar inceledim. Biraz zaman alıyor ama istedikten sonra öğrenip yapabiliyorsunuz.

needly

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Onu ben de düşündüm, makineyi alıp kendimiz yapsak daha uyguna geliyor. Siz kursa gittiniz mi, yoksa tamamen araştırarak mı yapmaya başladınız?
Kursa gitmedim, tamamen kendim araştırarak yapmaya başladım. İlk başta çok yavaş çekine çekine deniyorsunuz, iğne sonuçta can acır korkusu var. Ama gördüm ki zamanla insan pratikleşiyor. Bir uzman kadar hızlı değilim ama aldığım kıl/tüy bir daha çıkmıyor. Kendi kendine alınca kökünü tam yaktığını pens ile çekerken anlıyorsun ve eğer kök yandıysa zaten kendiliğinden hissetmeden çıkıyor. Eğer kök tüyü tutmaya devam ediyorsa yanmadıysa bir daha iğneyle girip akım veriyorsun böylece yakmadığın kökü pens ile çekmemiş oluyorsun ve bir daha uzamıyor.

m1y1v

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.151
beni denek olarak kullanabilirsin :)))

needly

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Tüh ist buldayım, ya artık bana çok pahalı olmaya başlıcak..koltuk altım içinde başlıcam :KK43:
Tuh neyse Ankara'ya gelirsen beklerim :KK54: Hayat artık çok pahalılaştı maalesef ama güzelliğimizden vazgeçmek yok :)))

soffty

Güncel 55 hedef 53 başlangıç 69 unutma nerden ner
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.766
M m1y1v istanbulun neresinde yaptırıyorum epilasyonu

Yukarı Alt