• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Evlendikten kaç ay sonra hamile kaldınız 😊

Evlendikten ne kadar sonra hamile kaldınız?

• 1-2 Ay içinde

Toplam Oy: 12 24,0%
  • 2-6 Ay içinde

Toplam Oy: 9 18,0%
  • 6-12 Ay içinde

Toplam Oy: 13 26,0%
  • 1-2 Sene içinde

Toplam Oy: 9 18,0%
  • 2-5 sene içinde

Toplam Oy: 5 10,0%
  • 5 sene sonra

Toplam Oy: 2 4,0%

• Ankete Katılan
    50

Blacklight

🌙
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2019
1.091
1.005
22
Muhalefetlik gibi olmasında Allah isteyen herkese nasip etmesin. Hakkıyla ana baba olabileceklere versin. Canı çıkasıya kadar dövülen her çocuğu gördüğümde Allahım ilerde ben de böyle anne olacaksam nasip etme bana diye dua ediyorum
😞
Rabbim onları ıslah etsin..
Biz bir yıldır uğraşıyoruz ama olmuyor. İnsanlar doğurup sokağa atıyor, öldüren bile var Allahım aklım almıyor😞😢

tuba9012

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2020
75
64
29
Muhalefetlik gibi olmasında Allah isteyen herkese nasip etmesin. Hakkıyla ana baba olabileceklere versin. Canı çıkasıya kadar dövülen her çocuğu gördüğümde Allahım ilerde ben de böyle anne olacaksam nasip etme bana diye dua ediyorum
Siz yine de ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin onlar yüzünden kendinize beddua etmeyin,bazı sözler dua yerine geçer

Blacklight

🌙
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2019
1.091
1.005
22
Doktora gitmeyi düşündünüz mü?Bir sene süre veriyor doktorlar olmazsa tedaviye başlıyorlar üç hafta önce evlendim Allah hepimize nasip etsin ☺
Düşünmek mi 🙄
Bu kadar istememe rağmen gitmesem olur muydu. Maalesef sorun eşimde. Sperm sayısı ve kalitesi düşük. Hareketsizlik var.

KurkmantoluSero

Kelebek 🦋🌸
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
9.606
25.547
Tamı tamına 24 ay sonra 😁

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-03-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 161 gün kaldı.

Bu hafta içinde bebeğiniz hızlı ve tüm vücut olarak büyüdü. Mecvut yapı ve uzuvları genişledi ve daha gelişmiş hale geldi. Bebeğinizde yeni bir yapı oluşmadı. Bebeğinizdeki büyüme atağı, aynı şekilde sizde de gözleniyor. Meyve, sebze, tahıl, kepek gibi içinde yüksek miktarda lif içerin gıdalar tüketmek, kabızlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nurov

Bana yaklaşmayın.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
3.797
9.072
29
2 senemize 2 ay kala tüple yapabildik, olmadı öncesinde. 22. Ayımızda yani

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-02-2021

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 152 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin başında ve vücudunda daha belirgin olacak. Lanugo bebeğinizn derisinde bulunan koruyucu verniğin tutulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduğunda lanugonun büyük bölümü kaybolmuş olacaktır. Artık çok fazla yorulmamaya dikkat edin çünkü bebeğinizin hızlı büyümesi kalbinize, akciğerinize ve böbreklerinize birleşik bir yük verecektir. Bebeğiniz emme ve yutma egzersizlerine devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın