• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Evlendikten sonra adet düzeniniz değiştimi?

leylidya

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2020
102
27
ağustos ayında evlendim aralık ayının sonunda başladı bu sıkıntı bende Adetim 3 gün gecikti ve sol kasığımda ağrı vardı. kan falan verdim bişey çıkmadı gaz sancısıdır dedi doktor. Her neyse diğer ay adet bittikten sonra koyu kan falan geldi bu ay da 2 gün gecikti sizce normal mi yoksa kadın doğuma görünmeli miyim?

Eda2019

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2019
373
631
Evlilikle adet düzensizliğinin bir ilgisi olamaz bence başka bir probleminiz var belli ki basit kist falan olabilir bir jinekologa gidin muayene olun evlendiginizden beri hiç gitmediyseniz önemli böyle şeyler

leylidya

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2020
102
27
Evlilikle adet düzensizliğinin bir ilgisi olamaz bence başka bir probleminiz var belli ki basit kist falan olabilir bir jinekologa gidin muayene olun evlendiginizden beri hiç gitmediyseniz önemli böyle şeyler
bilmiyorum google da arattığımda evlendikten sonra düzensizleşenler varmış. önceki ay stresten falandır herhalde diye düşündüm ama bu ay stres yaşamadım o kadar çok haklısın gitmeliyim de korkuyorum bi yandan da

Axelia

Just Love!
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
17 Mayıs 2011
6.935
9.422
Hic boyle bir sey be duydun be de yasadim.

April wind

Spring 🌿
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
16 Mayıs 2017
9.558
23.083
Korunmayı bırakınca da düzensizlikler olabiliyor.
Korunuyor musunuz?
Gerçi her şekilde bir jinekolojik muayene olmalısınız. smear testi de vermelisiniz. Bir sorun varsa da yoksa da doktor söyler zaten. En sağlıklısı böyle olur. Ama sırf cinsel hayat başladı diye döngü değişmez.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-08-2020

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 138 gün kaldı.

Amniyotik sıvı bebeğin hareketi desteklemek için mükemmel bir maddedir. Bebeğiniz amniyotik sıvı içinde takla, bükülme, keskin dönüşler gibi her türlü hareketi yapabilir. Amniyotik sıvı bebeğinizin büyümesi ve gelişmesinde çok önemlidir. Amniyotik sıvı bebeğinizin neşeli, sıcak ve temiz kalmasını sağlar. Bebeğinizin cildini koruyon Verniks tabakası hala bebeğinizin cildinde.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

leylidya

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2020
102
27
Korunmayı bırakınca da düzensizlikler olabiliyor.
Korunuyor musunuz?
Gerçi her şekilde bir jinekolojik muayene olmalısınız. smear testi de vermelisiniz. Bir sorun varsa da yoksa da doktor söyler zaten. En sağlıklısı böyle olur. Ama sırf cinsel hayat başladı diye döngü değişmez.
yok korunmuyoruz ilaç almıyorum. İnternette bi kaç kişi yazmışta bende ordan yola çıktım bilmiyorum randevu alayım en iyisi :)

medusares

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
780
1.248
2.5 yıldır evliyim eşimle cinsel münasebetim sebebi ile hiçbir ay adetim de değişiklik meydana gelmemektedir. :)

Datlu Girl

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
506
234
ağustos ayında evlendim aralık ayının sonunda başladı bu sıkıntı bende Adetim 3 gün gecikti ve sol kasığımda ağrı vardı. kan falan verdim bişey çıkmadı gaz sancısıdır dedi doktor. Her neyse diğer ay adet bittikten sonra koyu kan falan geldi bu ay da 2 gün gecikti sizce normal mi yoksa kadın doğuma görünmeli miyim?
canım aynı durumu yaşamışız ,bende evlenince adetim düzensizleşti bir kadın doğumcuya görün bence 🙂

Yukarı Alt