• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Evlendikten sonra adet düzeniniz değiştimi?

istanbul92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2020
3
0
Arkadaslar merhaba ben 1 yillik evliyim. Aralik ayinda cocuk calismalarina basladik . Adet zamanim normalde ayin 8"i. ocak ayinda 5inde lekelendim pembe bi leke 6sinda az kanama ama yine pembe 7 sinde asiri kanamam oldu 8inde yine az 9 ve 10unda lekenmem oldu sizce bu normal midir ? cinsel birlesmeden sonra sanki adet duzenim sasti. basina bu tarz olay gelen var midir? Doktora gitmem gerekir mi? tecrubelerinizi benimle paylasabilir misiniz

Hayallii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2020
16
8
Benim evlenmeden once cok duzenliydi evlebdim 3 4 ay daha duzenliydi sonra bebek istedik korunmadik adetim 5 gun gecikti sonra gecikmeler artmaya basladi herkes stresten dedi sonra 20 gunde bir olmaya basladi su an da igne olmadan olamiyorum 3 aydir igneyle oluyorum hsg cektirdik tuplerimin ikiside tikaliymis oyuzden olamiyormusum ameliyat olucam sende ihmal etme allah sifa versin canim

leylidya

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2020
102
27
Benim evlenmeden once cok duzenliydi evlebdim 3 4 ay daha duzenliydi sonra bebek istedik korunmadik adetim 5 gun gecikti sonra gecikmeler artmaya basladi herkes stresten dedi sonra 20 gunde bir olmaya basladi su an da igne olmadan olamiyorum 3 aydir igneyle oluyorum hsg cektirdik tuplerimin ikiside tikaliymis oyuzden olamiyormusum ameliyat olucam sende ihmal etme allah sifa versin canim
Ben gittim doktora kum döküyormuşum adetim 10 gün gecikti kuma bağlıyorum bende çünkü beta -5 ti

Yukarı Alt