Evlendikten sonra, ask babinda iliskinizde neler degisti?

ozicelcius

üçüzlerime kavuştum.:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
henüz aynı evde oturmaya başlamadık ama aşk boyutundan sorumluluk boyutuna tasındık....benden o sorumluymuş ondanda ben sorumluymuşum gibi...yani anne ve bebegi gibi garip bi durum var su anda....illaki onuda tasımalıymışım gibi....aşk birden korunup kollamaya dönüşüyor....sarıp sarmalamaya...hani bebekler annelerini görünce aglar ya,onun gibi....uykunu,yemegini,terleyip terlemedigini annenden sonra bi başkasının düşünmesi ve bu kişinin aşık oldugun kişi olması enteresan oluyor....

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
105
henüz aynı evde oturmaya başlamadık ama aşk boyutundan sorumluluk boyutuna tasındık....benden o sorumluymuş ondanda ben sorumluymuşum gibi...yani anne ve bebegi gibi garip bi durum var su anda....illaki onuda tasımalıymışım gibi....aşk birden korunup kollamaya dönüşüyor....sarıp sarmalamaya...hani bebekler annelerini görünce aglar ya,onun gibi....uykunu,yemegini,terleyip terlemedigini annenden sonra bi başkasının düşünmesi ve bu kişinin aşık oldugun kişi olması enteresan oluyor....
Bir kadinin iliskiye bakis acisi ve gösterdigi veya gösterecegi fedakarlik bu olsa gerek..a.s.

Lotus

kimse olmadı senin gibi..
Pro Üye
Emoji Skoru
19
Sadece daha çok seviyorum onu...
Onun dışında hiç bir şey değişmedi...

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
32
9 Sene sonra baya birseyler degisiyor hayatim:nazar:

Ask mesk diye birsey yok artik tabiki. Heyecanlanmiyoruzda birbirimizi gördükmü eskisi gibi ama seneler gectikce o askin yerini aliskanlik aliyor ve bence alismak sevmektende fazla bagliyor bir insana !

Brsn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
13 yil olunca askin sekli degisiyor sevgi ve aliskanliga dönüyor. Insan bazen heyecanlanmayi da özlemiyor degil ama ya...

dolphins

gelecegi görebilsem
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
valla bızımde dort yıl oldu ama dort yılın sonunda ısın ıcıne evlılıkle ılgılı o kadar sorumluluk gırıyorkı hala asıkmıyız bız dıye aklımıza bıle gelmıyor.ama ısterdım hala o askla yasamayı...esıme soyledıgımde ben hala asıgım der hep...ama yok be guzelım.askmı kaldı..valla bende ole...ask yerını sevgıye bıraktı.bırbırıne karsı sorumluluga bıraktı.sımdı dogruya dogru.:içelim:

missingequation

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evlendikten sonra hayatımıza çocuklarımız girdi ..fazla bi değişklik olmadı..15 yıl sonra bile aradığında yada geldiğinde kalbim hala çarpıyor:asigim: heryerde herkese söylemiyorum şekerim nazar olmasın diye:nazar:a.s.

Yukarı Alt