evlenme sağlık raporu Acil

Manolya88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
82
24
Evlilik sağlık raporunu devlet hastanelerinden hangi bölümden randevu almam gerekiyor sağlık ocağında uzadığını duydum nişanlımda sormuş devlet hastanesinden al dedi aile hekiminde işlemler uzun sürüyormuş acil bilgilerinizi bekliyorum arkadaşlar kafam fazlasıyla karıştı nişanlım başka şehirde ben başka şehirde zor oluyor ayrı şehirlerde bir an önce bitsin şu işlemler kurtulalım

SiriusBlackK

❤❤ Şukurler Olsun..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
2.648
2.136
Evlilik sağlık raporunu devlet hastanelerinden hangi bölümden randevu almam gerekiyor sağlık ocağında uzadığını duydum nişanlımda sormuş devlet hastanesinden al dedi aile hekiminde işlemler uzun sürüyormuş acil bilgilerinizi bekliyorum arkadaşlar kafam fazlasıyla karıştı nişanlım başka şehirde ben başka şehirde zor oluyor ayrı şehirlerde bir an önce bitsin şu işlemler kurtulalım
Ben hastaneden alindigini hic duymadim valla. Daha 6 ay once yaptirdim 1 gun surdu . Bence hiic baska yerlere gitme saglik ocaginda bi kanla hallediliyo.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-02-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 63 gün kaldı.

Hamileliğinizin son 12 haftasında bebeğinizin kalsiyum ihtiyacı en üst düzeye çıkar. Bunun sebebi, bebeğinizin iskeletinin hızlı kemikleşmesi, sertleşmesi ve kemik gelişiminde kalsiyuma olan ihtiyaçtır. Süt ve süt ürünlerindeki kalsiyumun emilmesi ve kullanılması, hap şeklinde olan kalsiyum katkılarına göre daha kolay ve hızlıdır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

dgdln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
6.473
9.699
Asıl devlet hastanelerinde iş uzar biz de eşimle farklı sehirlerdeydik süreç hiç uzamiyo sabah gidiyosunuz evlilik için rapor almak istediğinizi söylüyorsunuz kan veriyorsunuz ertesi gün sonuç çıkıyor Dr da sorun yoksa raporu yazıyo bu

Manolya88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
82
24
Çok teşekkür ederim salı günü gidicem nişanlımda yarın halledicek ayrı şehirlerde olunca kafalar karışıyor peki nufüs kayıt örneğini nikahı kıyacağımız belediye den çıkartıracağız sanırım nişanlımın ikamet ettiği yerde kıyılacak nikahımız sağlık raporu için resim istiyorlar mı ve aile hekimi rapor u verdikten sonra sağlık bakanlığından da alınması gerekiyor mu onay belgesi

SiriusBlackK

❤❤ Şukurler Olsun..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
2.648
2.136
Çok teşekkür ederim salı günü gidicem nişanlımda yarın halledicek ayrı şehirlerde olunca kafalar karışıyor peki nufüs kayıt örneğini nikahı kıyacağımız belediye den çıkartıracağız sanırım nişanlımın ikamet ettiği yerde kıyılacak nikahımız sağlık raporu için resim istiyorlar mı ve aile hekimi rapor u verdikten sonra sağlık bakanlığından da alınması gerekiyor mu onay belgesi
Once nikah dairesine gidiyosunuz resim ve nufus cuzdani ile o islemleri baslatip size saglik raporunu imzalatacaginiz kagidi veriyor sizde saglik ocaginda gidip onu imzalatiyosunuz.

Hamileliğinizin son 12 haftasında bebeğinizin kalsiyum ihtiyacı en üst düzeye çıkar. Bunun sebebi, bebeğinizin iskeletinin hızlı kemikleşmesi, sertleşmesi ve kemik gelişiminde kalsiyuma olan ihtiyaçtır. Süt ve süt ürünlerindeki kalsiyumun emilmesi ve kullanılması, hap şeklinde olan kalsiyum katkılarına göre daha kolay ve hızlıdır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Manolya88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
82
24
başvuru yapmadan alamıyormuyuz bu raporu nişanlımla aynı şehirde değiliz evrakları tamamladıktan sonra başvuru yapıcaz

SiriusBlackK

❤❤ Şukurler Olsun..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
2.648
2.136
başvuru yapmadan alamıyormuyuz bu raporu nişanlımla aynı şehirde değiliz evrakları tamamladıktan sonra başvuru yapıcaz
Olmuyor diye biliyorum canim sonuçta onun verecegi kagida imza gerek.

Manolya88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
82
24
anladım yarın kendisi gidecek ayrıntılı bilgiyi ondan alırım ertesi günde ben gider kan veririm aile hekimine teşekkürler canım

dgdln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
6.473
9.699
Kendi bağlı olduğunuz belediyenin sayfasında evlenme işleri gibi bişey olması lazım orada belediyenin ne istediği yazar fotoğraf istiyolar ayrıca biyerden onaylatmaniza gerek yok. Biz İstanbul'da kiymaya çalıştık bize geç verdiler bizde kocaeline ikametgah aldırıp ertesi gün kıydık eğer zaman yetseydi aynı gün de kiyarim demişti görevli. Nüfus kayıt örneği ikametgah vs e devletten aldık

Manolya88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
82
24
ikametgah' ı aldırabiliyormuyuz nikah olmadan alamıyormuşuz nişanlım onu sormuştu bende araştırdım eğer aldırsaydık hiç uğraşmadan ikimizde nişanlımın ikamet ettiği ilçede kıyacaktık onu nasıl yaptınız olmazsa ikametgah ı mı nikahtan önce aldırıp orada sağlık raporunu falan beraber halletmiş oluruz

Yukarı Alt