Evlenmeden önce keşke bunları söyleseydim!!

papatya58

AŞKSIN SEN.........
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evet bayanlar başlıkdan da anlaşıldığı üzere hani evlenmeden önce bi görüşme safası olurya ne şekilde yada ne kadar sürede olursa olsun keşke evlenmeden önce ben şunu şunu söyleseydim dedikleriniz neler acaba?
mesela ben gezmeyi severim,aileme sık giderim,onlarda kalmak isterim vs.. aklıma bunlar geldi yazdım yazdığınız şeyler ban bi noktada yardımcı olacak herkes yazarsa çok sevinirim..şimdiden teşekkürler..:enbuyukkk:

Slogan

dolaşayım damarlarında...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.941
bazi erkekler eşlerini çalıştırmak istemiyo
bu konudaki istegini belirtebilirsin mesela
benim aklıma ailk bu geldi

*toprak*

ölümden başkası yalan...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
evlenmeden önce şimdi çok iyisin ve anlayışlısın evlendikten sonra değişmenden korkuyorum derdim hala o sözümü şimdi hatırlarız içinde oldukça yer etmiş yerimseniben

lindo mundo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
dışarıya tek çıkabilir misin, alışverişi kim yapar(cimri mi), birşey alırken fikir sorar mı bunu gibi şeyler olabilir şu an aklıma bunlar geldi...

denisim13

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ailene yapacağın herhangi bir yardıma,
onlara alacağın herhangi bir hediyeye ve bedeline karışır mı?
çalıştığın halde parana hükmedebilecek misin?
yoksa direksiyon sürekli onda mı olacak?
ailen gedliği zaman surat yapacak mı?
bugün pazar misafir kabul etme deyip kendisi 1 saat sonra gezmeye çıkıp seni evde tek bırakacak mı?
hamilelikte seni üzecek mi?
baba olmak istiyorum deyip, bütün sorumluluğu sana yükleyecek mi?
ailenden biri hasta olduğunda o da ziyarete gelecek mi?
kandillerde veya özel gunlerde ilkokul arkadaşlarının annelerine babalarına kadar ararken , lütfedip aileni bir kez arayacak mı?

bunların hepsini yaşadım yaşıyorum.
ayrıca evlenmeden konuşmak hakikaten işe yarar. eşim bana öyle diyor evlenmeden önce söyleseydin.

papatya58

AŞKSIN SEN.........
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ailene yapacağın herhangi bir yardıma,
onlara alacağın herhangi bir hediyeye ve bedeline karışır mı?
çalıştığın halde parana hükmedebilecek misin?
yoksa direksiyon sürekli onda mı olacak?
ailen gedliği zaman surat yapacak mı?
bugün pazar misafir kabul etme deyip kendisi 1 saat sonra gezmeye çıkıp seni evde tek bırakacak mı?
hamilelikte seni üzecek mi?
baba olmak istiyorum deyip, bütün sorumluluğu sana yükleyecek mi?
ailenden biri hasta olduğunda o da ziyarete gelecek mi?
kandillerde veya özel gunlerde ilkokul arkadaşlarının annelerine babalarına kadar ararken , lütfedip aileni bir kez arayacak mı?

bunların hepsini yaşadım yaşıyorum.
ayrıca evlenmeden konuşmak hakikaten işe yarar. eşim bana öyle diyor evlenmeden önce söyleseydin.
çoooook teşekkür ederim kızlar hepiniz harikasınız bende bunları yaşamak istemiyorum heycandanmıdır nedir aklıma soracak soru gelmiyor benimde buraya konu açmak aklım ageldi...yukarda dediklerin çok doğru en azından söyleyelimde onlara malzeme vermeyelim demesinlerki önceden söleseydin..

Yukarı Alt