• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Evlenmek istemek

Pulmicort_Combivent

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2016
336
183
Merhaba kızlar. Yaşım 22 olacak inşallah. Ciddi görüştüğüm birisi oldu ama uzun uzun flört etmedik üç sefer görüştük olumsuz oldu, içim ısınmadı. Görücü çıkıyor bir sürü ancak ya akraba (akrabalık ilişkilerimiz zaten çok kuvvetli değil bu yüzden akraba istemiyorum büyük konuşmadan...) Komşular aracılığı ile talipler oluyor onlarla da ya benden küçükler ya bana uygun değiller ya ben onlara uygun değilim :KK43: Sağlıkçıyım, iş yerinden de görüşmek isteyenler oldu ama yine birbirimize uygun değildik. İş yerinde de etrafımda kimse yok zaten öyle. Evet evlenmek istiyorum. Anne olmak istiyorum. Kendi evimde kendi istediğim gibi, hem mutlu ettiğim, hem mutlu olduğum bir yuva istiyorum. Yaşın daha küçük çıkar karşına birisi derseniz de şu anki hayatımda öyle bir sosyalligim yok. Nasıl birisi çıkacak karşıma nereden çıkacak belki hiç çıkmayacak bilmiyorum büyüklerimden tavsiye istiyorum :KK43:
 

Pulmicort_Combivent

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2016
336
183
Acele değil aslında evlilik yaşı düşüncesi kişiden kişiye değişir nedense çevrem 28ime kadar beklemem gerektiğini veya evlenip ne yapacağımı daha kimseyle gorusmememe rağmen çok mutsuz olacağımı filan söylüyorlar. Bana göre çok geciktirmek doğru değil annelik acisindan da böyle düşünüyorum. Mutsuz olacağım konusundada bunu Allah'tan başka kimse bilemezki insanlar evliliği bana asla tavsiye etmiyorlar bu kadar vahim bir hâl mi aldı bu durum ?
 

Pulmicort_Combivent

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2016
336
183
Tek diyebileceğim çoookkk erken.. Yaşınızın 22 olduğuna emin misiniz? Bir yaşasan bir görsen hayatın gerçek yüzünü, evliliğin öyle hayal ettiğin ponçik bir durum olmadığını görürsün...

Hayatın gerçek yüzünü gördüm görmeye de devam edeceğim sanırım.. ponçik bir evlilik beklemiyorum bu yaşıma kadar da ponçik yaşamadım zaten. Hayırlısıyla evlenmek istiyorum o kadar.
 
Yukarı Alt