Evlenmekle ne elde ettiniz?

Alsebe

Rutbesiz :-)
Pro Üye
12 Temmuz 2006
1.322
3
Evlenince elime ne gecti...???

Hmmm valla hayatima renk geldi,hiz geldi,ses geldi,nese geldi,depresyon geldi...

yaa evet bunlarin hepsi geldi renk geldi derken bir gunum bir gunumu tutmaz oldu bir gun kavga gurultu bazen nese geldi ,cocuklarla ona buna yetisicem diye hiz geldi ,bagiris cagirisla ses geldi dertlerle cocuklarla depresyon geldi :)))))
GERCEKTEN BASIM GOGE ERMIS YANIIII :)) simdi anladim :))))

Aysecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2006
1.130
4
Canim tsk ederim guzel paylasimin icin, evlenmekle benim acimdan bu yazilanlari elde etmedigim gercek, ama baska bir gercek evlendikten sonra cogu seyi kaybettim, ama genede Allahima sukurler olsun oglum var iste ona deger

kronick

bize her yer TRABZON:)
Pro Üye
12 Temmuz 2006
1.811
28
evlenmekle nemi elde ettimm??kapppı gibii bi evlilik cüzdanııı :Roflol::Roflol::Roflol:

E

EU1

Ziyaretçi
BEN Mİ? bekarlığın aslında gerçekten sultanlık olduğunu gördüm herkes gibi başım göğe erdi anladım niye acele etmişsem

HuzunAla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2006
75
0
Burada anlatılan koca tiplemesi bence bir melek!.. Yazık ki gerçeğiyle de pek alakası yok!..

Kendi adıma konuşmam gerekirse en büyük kazancım kızım oldu.. Onun dışında vakit kaybıydı evlilik benim için..

ezine

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2006
2.247
37
evlenmekle sevdigim insanı elde ettim daha ne olsun acısı tatlısı yaşıyoruz işte birlikte

DALOLIM

pes etmek yok yola devam
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2006
448
4
Ben Evlenmekle Ruh Ikizimi Buldum Cocuk Yasta Evlensemde Mutluyum 18 Yasinda Evlendim Simdi 23 Yasindayim Ama Gecligimi Cocuklugumu Anneligimi Hep Esimle Birlikte Yadim En Büyük Kazancimda Kizim Oldu

tutuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2006
387
8

Hem Kadınlar Hem Erkekler için
Kavga etmek de bir ihtiyaçtır. En yakınınızda kim var bağırıp çağıracağınız? Eşiniz!

Olur ya! Bir gece yarısı canınız sevişmek istedi. Eşiniz hazır nazır yanıbaşınızda yatmakta.

Çok güzel filmler var vizyonda. Yalnız da gidilmez ki. Eşiniz ne güne duruyor?

Davetlere icabet etmeniz gerekiyor. Kavalye/dam aramanıza gerek yok, eşiniz var.

Doğumgünü, yılbaşı, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde size hediye verecek biri var hayatınızda.

Gece uyurken üstünüz açılsa, sizi kim örtecek? Tabii ki eşiniz.

Anne / baba olmak istiyorsunuz. Çocuğunuzun anne/babasının bildiğiniz, tanıdığınız, güvendiğiniz ruh ve beden sağlığı yerinde biri olmasını istersiniz elbet. ''Damızlık'' eşiniz emrinizde.

Küçüklüğünüzden beri geniş bir aileye sahip olmak isterdiniz. İşte size görümceler, baldızlar, kayınbiraderler, eltiler, kayınvalideler, kayınpederler, bacanaklar, halalar, teyzeler, amcalar, dayılar, enişteler, yengeler... (Ay fenalık geldi.)

Başarısızlıklarınıza, mutsuzluklarınıza fatura edeceğiniz biri olmalı hayatınızda. Eşiniz bunun için biçilmiş kaftan.

Kimseye kendinizi yeniden ifade etmek, beğendirmek zorunda değilsiniz.

Eşiniz sizi sizden daha iyi tanıyor, rahatınıza bakın!

Sizi kimsenin kıskanmadığını düşünün. Kendinizi işe yaramaz biri gibi hissetmez misiniz? Eşiniz sizi tez günde bu duygudan kurtaracaktır, hiç üzülmeyin!

Yaşınızı başınızı aldınız, bugunkü görünümünüzle eş bulmanız biraz zor. İyi ki zamanında evlenmişsiniz, eşinize dört elle sarılın!

bence en güzel kısmı bu gerisi olmasa da olur. bunları ve daha fazlasını elde etmek için evlencem işte :emir_bebek:

pegasus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
151
6
hayatta herşey kader kısmet şans kimi şanslıdır mükemmel bi eş bulur kimide şanssızdır berbat bi eşin mükemmel olması için uğraşırken yılların nasıl geçtiğini anlamaz

Yukarı Alt