Evlenmekle ne elde ettiniz?

tamara197

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Allahima Yüzlerce Kez şükür Olsun Ki Banada Iki Tane Saglikli çocuklar Nasip Etti...bencede Gerisi Idare Eder..işte..

Zeren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Evlenince elime ne gecti...???

Hmmm valla hayatima renk geldi,hiz geldi,ses geldi,nese geldi,depresyon geldi...

yaa evet bunlarin hepsi geldi renk geldi derken bir gunum bir gunumu tutmaz oldu bir gun kavga gurultu bazen nese geldi ,cocuklarla ona buna yetisicem diye hiz geldi ,bagiris cagirisla ses geldi dertlerle cocuklarla depresyon geldi :)))))
GERCEKTEN BASIM GOGE ERMIS YANIIII :)) simdi anladim :))))
al bendende o kadar :Roflol:

canavar

Yılmak yok. Yola devam...
Pro Üye
Emoji Skoru
161
Eşiniz sayesinde dosta düşmana sizi de beğenen, isteyen (üstelik nikâhına alacak kadar) biri olduğunu gösterdiniz en sonunda. doğru

Belki yıllarca uğraşıp didinseniz de elde edemeyeceğiniz bir statüye nikâh cüzdanıyla bir anda kavuşuverdiniz. yanlış

Bozulan musluk, sallanan sandalye bacayı, gevşemiş vidalar, vs. için eve tamirci çağırmanız gerekmez, eşiniz hepsini halleder. hepsini ben yapıyorum

Eşyaların yerini değiştirmek istiyorsunuz; hepsi de çok ağır. Kim taşıyacak onları? Tabi ki de eşiniz! onuda ben yapıyorum

Pazar günü şöyle arabayla dolaşmak istedi canınız. Özel şoförünüz eşiniz emrinizde. doğru

Eskiden futboldan nefret ederdiniz. Eşiniz sayesinde yeni bir tutkunuz oldu. yanlış daha çok nefret ediyorum

Gece evde yalnız kalmaktan, hırsızdan, uğursuzdan korkuyorsunuz; eşiniz gönüllü "bodyguard''ınız. ben korkmazdım zaten değişen bişiy olmadı

Eşleriniz olmasa en yakın arkadaşlarınızla kahve içerken kimi çekiştireceksiniz? doğru sayılır eşim olmasa sevgilimi çekiştirirdim.

Alışverişe gittiniz, evin erzağını düzdünüz. Torbaları taşımak centilmen bir erkek olarak eşinizin görevi. ben taşıyorum erkek adam torba taşımazmış

Geçiminizi temin etmek için çalışmanıza gerek yok. Bunu sizin yerinize eşiniz yapıyor nasıl olsa. hahahaha gülim bari

bu kısımlara cevap verdim ve neden evlendiğimi anlayamadım ben:sm_confused:

iclo

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bir oğlum bir kızım var allah bağışlarsa ,hayatı paylaştığım bir eş daha ne isteyeyim

inovasyon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
evlendim ne oldu?
zaman zaman tartışma,kavgalar yaşadım yaşıyorum.:)bir ara bunalımdan depresyona terfi ettim.bebeğim için işimi,kariyerimi bıraktım.ailemden uzak bir ildeyim.

Her şey bir yana dünyada hiç bir şeye değişemeyeceğim tek ve sağlık problemim nedeniyle son çocuğum oldu.
ve asla keşke evlenmeseydim demediği (Allah bozmasın) sevdiğim aşık olduğum sevildiğim kişiyle birlikteyim.
evlenmeden önce bir yüreğim vardı,sevgiyle çarpan üç yüreğe sahibim.:)

M

melisanur

Ziyaretçi
Evlilik bence çok güzel bi müessese iki tarafda sorumluluklarını bildikten sonra o kadar güzel yanları vardırki yaşamadığım halde anlayabiliyorum.Etrafımda bi çok mutlu ve aynı zamanda bi çok mutsuz insan var önemli olan ortasını bulmak her evlilikte hata yaşanan ilişkilerde zaman zaman tartışmalar yaşanır önemli olan tatlıya bağlamak.Ne anlatmak istediğimi inanın bende bilmiyorum ama tek kelimeyle evlilik denilince aklıma aşkım ben ve hayallerimiz geliyor kalbim sımsıcak oluyor o günleri görmeyi nasip etsin allahım tek dileğim bu aminnn

Yukarı Alt